Alza Benefit slevy
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 57,694
MFP Two-Tier - Formula
269,-
In stock > 5 pcs
Pencil Case - for boys aged 3 years and older, flaps with inner loops, two-tier, with reinforced walls, dimensions 4.5 × 13.5 × 20.7 cm (D×W×H), Formula 1 theme
MFP Two-Tier - Football
269,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pencil Case - for boys aged 3 years and older, flaps with inner loops, two-tier, with reinforced walls, dimensions 4.5 × 13.5 × 20.7 cm (D×W×H), Football theme
NIVEA Men Hydrocare Strengthening Serum 30 ml
269,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 897 Kč/100 ml
BAAGL Bag Harry Potter Hogwarts burgundy GRS
Great price
269,-
Save 25,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shoe Bag - for boys and girls, suitable from 3 years
BAAGL Bag Harry Potter Hogwarts black GRS
Great price
269,-
Save 25,-
In stock > 10 pcs
Shoe Bag - for boys and girls, suitable from 3 years
HEIMISH Moringa Ceramide BB Cream SPF30/PA++ 25N Medium 30 g
Amazing Deal
269,-
Save 216,-
In stock > 10 pcs
BB Cream suitable for these skin types: sensitive and dry, designed for the age of 20+, with the effect of hydrating, soothing, regenerating, spf factor and smoothing
Ceresit Grout CE 40 manhattan, 2 kg
269,-
In stock > 5 pcs
Grout - 135 Kč/1 kg
Ceresit Grout CE 40 chocolate, 2 kg
269,-
In stock 2 pcs
Grout - 135 Kč/1 kg
Ceresit Grout CE 40 coal, 2 kg
269,-
In stock > 5 pcs
Grout - 135 Kč/1 kg
CERESIT CS 23 Glass, transparent 280 ml
269,-
In stock > 5 pcs
Silicone - to seal joints of non-porous materials, to seal windows and doors, aquariums and for construction joints, ozone resistant, UV radiation, weathering and extreme...
TONI&GUY Beard and Face Shampoo 150 ml
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Beard shampoo - and for the face, moisturises, does not dry skin, gently cleanses, keeps beards clean and soft - 179 Kč/100 ml
M-Pets FUNBONE dog chew bone blue 18 × 8 × 5 cm
119,-
In stock > 20 pcs
Dog Toy size: 5 × 18 × 8 cm, material: rubber and latex
Alza T6643 Magenta for Epson Printers
Great price
119,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Compatible Ink - for Epson Series L100, L200, EcoTank ET-14000, EcoTank ET-2500, EcoTank ET-2500 Series, EcoTank ET-2550, EcoTank ET-4500, EcoTank L100, EcoTank L110, EcoTank...
Caterpillar LED handheld illuminator CAT® CT5115
1,063,-
In stock 2 pcs at the supplier's
LED Flashlight - Brightness: 100/200 lumens, working hours: up to 6 hours, range 25 m, waterproof / dustproof / shockproof, 10 cm x 3 cm x 3.5 cm
JSB Bijoux Opal with Swarovski Dark Blue crystal stones 92700040dbl (Ag925/1000, 2,08 g)
Discounted -19 %
1,059,-
1,318,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Ring - women's, material: silver, rhodium-plated, weight 2.08 g, ring gemstone setting: crystals and synthetic opal, round gemstone shape
Alza 106R03694 purple for Xerox printers
Great price
1,059,-
In stock 2 pcs
Compatible Toner Cartridge for Xerox Phaser 6510N printers, 6510DN, 6510DNM, 6510DNI, Xerox WorkCentre 6515N, 6515DN, 6515DNM, 6515DNI, yield up to 4300 pages
Alza T9454 No. 945XL Yellow for Epson Printers
Great price
1,059,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Compatible Ink - for Epson WorkForce Pro WF-C5210, WF-C5710, WF-C5790, WF-C5290
Alza T3337 BK/PBK/C/M/Y Multipack for Epson Printers
Great price
1,059,-
In stock > 5 pcs
Compatible Ink - for Epson Expression Premium XP-530, XP-540, XP-630, XP-630 Series, XP-635, XP-640, XP-640 Series, XP-645, XP-830, XP-900 printers, 1x 24ml + 4x 15ml,...
Revital Vitamin C BOX with Sea Buckthorn, 3 Flavours 12 × 20 Effervescent Tablets
979,-
In stock 4 pcs
Vitamin C - sea buckthorn, vitamin C, effervescent tablets, 240 tablets - 4.08 Kč/ks
ORGANSIA BIO Very Berry with Ashwagandha 18 × 1,8 g, cover
109,-
In stock 4 pcs
Tea - herbal and fruity, tea bags, tea blend, Sri Lankan, weight 32 g - 18.17 Kč/pcs - from 3,406 Kč/1 kg
Remington D5901 Coconut Smooth
New arrival
1,049,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dryer ionic technology with diffuser, power: 2200W, ionisation and cold air, number of speeds: 2, number of temperature settings: 3, hanging loop, power cord length: 1,8m,...
Remington S5901 Coconut Smooth
New arrival
1,049,-
In stock 1 pcs
Flat Iron - plate material: ceramics, plates: with coconut oil, plate width: 25mm, heat-up time: 15 s, temperature range: 150°C - 230°C, temperature control and automatic shutdown,...
Remington S5305 Rose Shimmer
Amazing Deal
1,049,-
Save 160,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flat Iron - plate material: ceramics, plate width: 25mm, heat-up time: 15 s, temperature range: 150°C - 230°C, temperature control and automatic shutdown, no display, power: 50 W,...