Alza Benefit slevy
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 57,683
Tefal DT1060E1 Origin Travel XL Blue
New arrival
999,-
In stock > 5 pcs
Garment Steamer - power consumption 1200 W, steam output 20 g/min, fast heating and vertical steaming, container volume 110 ml, cable length 2 m, colour: blue
BALMAIN Thermal Protection Spray 200ml
New arrival
1,000,-
In stock 2 pcs
Hair Styling Spray - luxurious, for all hair types, volume 200 ml - 500 Kč/100 ml
S.OLIVER SOJ-0016-B-22
999,-
In stock 3 pcs
Bracelet - men's, flexible, chain-type, material: steel, surface finish glossy and PVD layer, jewellery weight 9.4 g, no gemstones, length 22 cm
FAT PIPE FAST 34 BABY BLUE 75 RIGHT
New arrival
999,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Floorball Stick composite, flex: 34, round handle profile, length: 75cm, blade orientation: right
FAT PIPE FAST 34 BABY BLUE 60 RIGHT
New arrival
999,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Floorball Stick composite, flex: 34, round handle profile, length: 60cm, blade orientation: right
Holm Steak Cutlery Set 8pcs Stainless Steel/Acacia Wood
999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cutlery Set - stainless steel
CUDY 8-Port Gigabit Easy-Managed Switch with 2 SFP
999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Switch - 8 port, 2× SFP, QoS, VLAN, desktop
RABALUX 75085 LAUTREC
999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Ceiling Light - LED, power input 24 W, luminous flux 2030 lm, adjustable light temperature (3000-6500K), height 3 cm, width 40 cm, length 40 cm, material: plastic, IP44
Bavytoy Children's rotating microscope
999,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Kid's Microscope
MakTrade 100-T Mistral with timer and flap 8 W, black frosted glass
Discounted -32 %
999,-
1,489,-
In stock 1 pcs
Bathroom Exhaust Fan with diameter of 100 mm, maximum airflow 85 m3/h, input power 8 W, noise level of 26,5 dB, number of speeds 1, black colour
BIOLAGE Full Rescue Aminexil Care 60 ml
999,-
In stock 5 pcs
Hair Treatment - for women, leave-in, for for all hair types and fine and thinning, effect: nutrition, strengthening and growth - 1,665 Kč/100 ml
SENCOR SHI 4601GD 2in1
999,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Flat Iron - plate material: ceramics, plate width: 27mm, heat-up time: 50 s, temperature range: 120°C - 230°C, temperature control, also suitable for hair curling and automatic...
ALFAPARF MILANO Semi Di Lino Reconstruction Reparative Light Mask 500 ml
999,-
In stock > 5 pcs
Hair Mask for women, conditioner, for soft and damaged hair, 500ml volume, effect: nutrition, regeneration, strengthening, gloss, easy combing and smoothing - 200 Kč/100 ml
Razer Kraken X Lite
999,-
In stock > 5 pcs
Gaming Headphones - wired, with microphone, headset, full‑size (over-ear), 3,5mm Jack, for PC, 7.1 surround sound, volume control, frequency range: 12 Hz-28000 Hz, sensitivity: 109...
Siguro SK-U560W Pure Beauty Gentle Scrub
Great price
999,-
In stock > 5 pcs
Ultrasonic Face Scrubber - cleaning the skin with ultrasound, suitable for all skin types, 3 modes (CLEAN for deep cleaning, MOIST for better absorption of cosmetic products, LIFT...
JTF P200 White
999,-
In stock > 5 pcs
Electric Toothbrush - sonic, 40000 movements per minute, 5 modes, timer and battery indicator, spare heads: 6 pc(s)
JTF P200 Black
999,-
In stock > 5 pcs
Electric Toothbrush - sonic, 40000 movements per minute, 5 modes, timer and battery indicator, spare heads: 6 pc(s)
MOROCCANOIL Intense Curl Cream 300 ml
Great price
999,-
Save 31,-
In stock 5 pcs
Conditioner gives the following effect: gloss, hydration, protection, frizziness and defining, best for hair type: damaged and dry - 333 Kč/100 ml
OXYBAG Student Backpack Oxy Runner Yellow
999,-
In stock 2 pcs
School Backpack -, dimensions: 44×30×16cm, accessories: lightweight construction
OXYBAG Student Backpack Oxy Runner Olive
999,-
In stock 3 pcs
School Backpack -, dimensions: 44×30×16cm, accessories: lightweight construction
KESPER Folding table with drawer, bedside table white 40 × 30 × 59 cm
999,-
In stock > 5 pcs
Night Stand - rectangular, with drawers, construction material: wood, plate material: wood, size: 40 × 59 × 30cm white colour
ThundeRobot Dual-mode Gaming mouse ML703
999,-
In stock > 5 pcs
Gaming Mouse - wireless, optical, 16000DPI, 6 buttons, detachable cable, RGB backlighting, cord length: 1.5m, black
Polarbox URBAN 6 l Cooling bag pink
999,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Thermal Bag - 6 l, pink