Alza Benefit slevy
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 57,782
Eglo ROVITO, 29 × 29cm, Black
New arrival
739,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Ceiling Light - LED, power input 13,4 W, luminous flux 1780 lm, adjustable light temperature (2700-6500K), height 3 cm, width 29 cm, length 29 cm, material: plastic, IP44
PowerLocus Fit Active
739,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Wireless Headphones - with microphone, in-ear, Bluetooth, frequency range 20-20000 Hz, impedance 32 Ohm
LOBEY Topical serum for pigment spots 15 ml
739,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 4,927 Kč/100 ml
Ravensburger 120080374 Iconics: Lamborghini Huracán Evo green
739,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
3D Puzzle for girls and boys alike, 108 pieces in package, theme: cars, characteristics: numbered backside, suitable from 8 years
Tognana TROPICALIA Set of 6 bowls 14 cm
739,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bowl Set
MIZON Real Vitamin C Ampoule 30 ml
Amazing Deal
739,-
Save 259,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 2,463 Kč/100 ml
HECHT Electric Angle Grinder 115mm 650W HECHT 1307
739,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Angle Grinder - power input 650 W, disc diameter 115 mm, max. speed 12000 rev/min, additional handle, weight 1.8 kg
PowerLocus PLED Blue/Orange
739,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Wireless Headphones - kids', with microphone, over-ear, full‑size (over-ear), closed construction, 3.5 mm Jack, Bluetooth 5.3, track shuffle, volume control, frequency range...
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks London Christmas Tea 368 g
739,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 201 Kč/100 g
NIVEA Cellular Filler Cushion Light Cellular 15 g
739,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up toning, tone light, suitable for sensitive, oily, normal, mixed, dry and mature skin, cushion consistency, lasts up to 24 hours, 15 g weight, the package also includes...
Powerlogy Fizzy Collagen Orange 300 g
679,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Colagen - sparkling grass fed collagen with vitamin C and orange flavour
Superionherbs Graviola, pure leaf extract, 90 capsules
679,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dietary Supplement - Leaf extract of Annona muricata (350 mg) in 1 capsule, obtained by modern technological processes, active ingredients, such as acetogenins, alkaloids and...
Rasco Premium BBQ Chicken Thighs 230 g
169,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Treats reward, chicken, for all senior dogs with normal activity, animal protein 45%, fat (vegetable) 2%
Kesper Kitchen storage rack
731,-
In stock 5 pcs at the supplier's
Shelving Unit dimensions 26 × 34.5 × 39.5 cm
WELLA PROFESSIONALS Ultimate colour Blonde 200ml
New arrival
729,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: gloss, hydration, easy combing, protection, yellow tones and softness, best for hair type: coloured Hair and blond - 365 Kč/100 ml
VERRA Stress relief patches 14 pcs
728,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Plaster - medical plaster pads
Trust IPCAM-2800 Indoor
Great price
729,-
In stock 3 pcs at the supplier's
IP Camera - interior, maximum video resolution 1920 × 1080 px, classic night vision with a maximum IR range of 8 m, motoric rotation, fixed lens, detection of motion, bidirectional...
PowerLocus P2 Kids Blue/Orange
729,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Wireless Headphones - kids', with microphone, over-ear, on-ear, 3.5 mm Jack, Bluetooth, track shuffle, frequency range 20-20000 Hz, sensitivity 85 dB/mW, impedance 32 Ohm
MakTrade MTG A120-T with flapper and timer, white
729,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bathroom Exhaust Fan with diameter of 120 mm, maximum airflow 190 m3/h, input power 20 W, noise level of 43 dB, number of speeds 1, white colour
AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT Pliable Styling Paste 85 ml
729,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Paste - professional and vegan, for short hair, medium hold, volume 85 ml - 858 Kč/100 ml
KHADLAJ Maison Epoque Artistique EdP 100 ml
729,-
In stock 5 pcs at the supplier's
Eau de Parfum women´s - 729 Kč/100 ml
ABUS 5805C/75 LM Steel-O-Chain
729,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bike Lock - chain, code lock, length: 750mm, Textile cover
ARMAF Miss Armaf Mystique EdP 100 ml
729,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Parfum women´s - 729 Kč/100 ml
AVENE SunsiStick KA SPF 50+ 20 g
729,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen Stick with SPF 50, 20 ml volume, for body - 3,645 Kč/100 g