Alza Benefit slevy
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 57,783
Smell of Life Interior Spray Golden King
490,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Car Air Freshener - fresh, mechanical atomizer for spraying, 1 piece in the package, volume 200 ml
Gusta Garden CHILI BUDDY support tower
490,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Plant Support - rod, for the peppers, height adjustable and weatherproof, material metal, dimensions 64,4 × 33,6 × 19,4 cm (H×W×D), silver colour
Clatronic HTD 3429
490,-
In stock 4 pcs at the supplier's
Hair Dryer with diffuser, travel, power: 1300W, temperature regulation and airflow control, number of speeds: 2, number of temperature settings: 2, case and hanging loop, power...
DERMALOGICA Special Cleansing Gel 50 ml
489,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Gel - unisex, for normal skin, suitable for dry skin, suitable for sensitive skin, suitable for mixed and oily skins - 978 Kč/100 ml
Rick and Morty - Space Beth Adventure - Mouse and keyboard pad
New arrival
489,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mouse Pad and for keyboard - size: XL, material: textile, size: 90 × 0,4 × 42cm, multicolour colour
FIXED Float Bag Vandal Special 3L grey
489,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Waterproof Bag
SCHWARZKOPF Professional BC Repair Rescue Hair Tip Serum 100 ml
489,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Serum - great for moisturizing, for nutrition and regeneration - 489 Kč/100 ml
LAMART Folding spin mop CLEAN LT8115
Amazing Deal
489,-
Save 80,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mop
+Gift Replacement Mop Lamart with a value of 49,-
NOBERU Amalfi Heat and colour Protection 200 ml
489,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - for all hair types, protects from UV radiation, high temperature and colour fading, volume 200 ml - 245 Kč/100 ml
MUSTELA Cleansing gel for intimate hygiene of children 200 ml
489,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Intimate Hygiene Gel - Ladies, soothing, helps against irritation and itching, everyday, dermo, the active ingredients include glycerin, volume 200 ml
BIODANCE Micro Dual Serum Toner 150 ml
489,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Tonic - for cleansing the skin, ideal for sensitive, oily, normal, mixed, dry and mature skin types - 326 Kč/100 ml
REX Aromatherapy Orchid colour Box 2,97 kg (54 washes)
489,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Powder - all-purpose, for colour, removes stains while washing, maintain colour intensity and for routine maintenance, from Germany, number of washes: 54 Washes, 2700...
Ceresit Grout CE 60 toffi, 2 kg
489,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Grout - 245 Kč/1 kg
Veyrey Unisex Clear, sports, Dubiton
489,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Glasses - unisex, UV protection of UV400, tint: S3, lens colour: clear, frame colour: black
MA-NU Collar for dog Pink Freak / Pink 25 mm × 20-30 cm
489,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Dog Collar - design, classic and adjustable, neck circumference: from 20cm to 30cm, material: metal and BioThane, width of collar: 2.5cm
Choetech 4-In-1 USB-C to RJ45 Adapter
489,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Docking Station - connection using USB-C USB 3.2 Gen 1 (3.0), power delivery 100 W
INTELINO Set of short tracks
489,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Rail Set Accessory railways
Alza C8728AE No. 28XL Colour for HP Printers
Great price
489,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Compatible Ink DeskJet 3325C, 3420C, 3550C, 3650C, 3745, 3845, HP OfficeJet 4255, 4355, 5610, PSC1215, 21ml, yield up to 455 pages
Alza CL-41 XXL Colour for Canon Printers
Great price
489,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Compatible Ink - for Pixma IP1200, Pixma IP1300, Pixma IP1600, Pixma IP1700, Pixma IP1800, Pixma IP1800 Series, Pixma IP1900, Pixma IP2200, Pixma IP2500, Pixma IP2600, Pixma IP6200...
Richter Czech RK.C3.MONZA.BB.NIBMAT
489,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Door Fittings - rosette, with square shape, handle - handle design, BB lock type, made of zamak, suitable for indoor use
GOLDWELL Dualsenses Scalp Specialist Clarifying Shampoo 250 ml
New arrival
485,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, deep cleansing, volume 250 ml, professional and vegan, silicone-free - 194 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Just Smooth Taming Shampoo 250 ml
New arrival
485,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for wavy, curly, unruly and frizzy hair, smoothing, volume 250 ml, professional and vegan, silicone-free - 194 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Rich Repair Restoring Shampoo 250 ml
New arrival
485,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for damaged and dry hair, repair effect, for extra shine, volume 250 ml, professional and vegan, silicone-free - 194 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Scalp Specialist Sensitive Foam Shampoo 250 ml
New arrival
485,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, deep cleansing, volume 250 ml, professional and vegan, fragrance-free and silicone-free - 194 Kč/100 ml