Alza Benefit slevy
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 57,797
IDA WARG Ultimate Hold Hairspray - Long Lasting Formula 250 ml
451,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - vegan, for all hair types, extra strong hold, volume 250 ml - 180 Kč/100 ml
IDA WARG Soft Finish Hairspray - Flexible Formula 250 ml
451,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - vegan, for all hair types, light hold, volume 250 ml - 180 Kč/100 ml
IDA WARG Texturizing Salt Water Spray 150 ml
451,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Treatment - unisex, leave-in, for for all hair types and wavy and curly, effect: volume - 301 Kč/100 ml
Qiushi S Grey and Red-Blue Plaid Bed
New arrival
449,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pet Bed - for dogs, classic, suitable for small breeds, material: polyester, dimensions 50 × 40 × 15 cm (L×W×H), blue and red colour, multicolour design
PowerLocus PLED Wired Kids Blue/red
449,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Headphones - kids', with microphone, over-ear design, full‑size (over-ear), closed construction, 3.5 mm Jack, volume control, ENC, frequency response 20-20000 Hz, sensitivity 85...
Victorinox Citrus peel grater 20 cm black
New arrival
449,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Grater - hand, intended for these food types: universal and fruit, grater made from stainless steel, 1 grating drum(s)/disc(s), 2 grating type(s), parts are dishwasher safe,...
R2 Ribbon 2.0 black, pink ATR54F/M
449,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cycling Gloves
R2 Ribbon 2.0 black ATR54A/S
449,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cycling Gloves
R2 Ribbon 2.0 black, pink
449,-
In stock according to variant
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cycling Gloves
WELEDA Vlora+ Velvet Protection Oil 30 ml
449,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Massage Oil - paraben-free
WELEDA Vlora+ Extra Soothing Drops 30 ml
449,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Massage Oil - paraben-free
X-Shot Skins Flux Poppy Playtime
449,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toy Gun - suitable for boys, gun length of 22 cm, made of plastic, range of up to 27m, foam cartridges, suitable from 6 years, the colour variant cannot be chosen, colour of the...
Ravensburger 120017646 The Secret Forest
449,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Jigsaw Puzzle one of the more challenging ones, 1000 pieces in package, theme: nature, characteristics: board, suitable from 14 years
MÁDARA Mineral sunscreen stick SPF50 12 g
Discounted -25 %
449,-
599,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen Stick - 3,742 Kč/100 g
KOH-I-NOOR 5353 SOFT - mechanical versatilla + 6 metallic inks
449,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mechanical Pencil - mechanical pencil set, metal, with soft-effect surface, with silver ink
ANUA Heartleaf Silky Moisture Sun Cream SPF50+ 50 ml
449,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Sunscreen for women, skin type: mixed, dry and mature, effect: moisturising, soothing, brightening and regenerating, 50 ml
MEDI-PEEL Aqua Essence Lifting Eye Cream - Lifting Eye Cream with Peptides 40 ml
449,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Eye Cream - reduces dark circles and swelling, moisturizing - 1,123 Kč/100 ml
Richter Czech ES.30/30. BSZ. CE
449,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cylinder - security class: RC3, resistant to drilling, bumping and lockpicking, identification card, dimensions: 30/30, 6 keys included
EUROSUPPLIES CCE packaging - pack of 10
from
382,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tag no clip, dimensions: 8,7 × 5,8cm (L × W), material is: plastic, transparent colour, 10 pc(s) in package
WELEDA Brightening Eye Cream Wild Rose and White Tea 12 ml
449,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eye Cream - reduces dark circles and swelling, moisturizing - 3,742 Kč/100 ml
Lékué Glass hermetic food jar Square Glass, square, 1100 ml, green
449,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Storage Jar - material: glass, volume 1,1 l, silicone sealing, microwave ovens,dishwashers and lednice, 1 pc(s)
YVES ROCHER Perfumed body and hair spray Mango & Coriander 100 ml
449,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Spray - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, refreshing and relaxation, no artificial colours and paraben-free, vegan, 100 ml volume - 449 Kč/100 ml
YVES ROCHER Perfumed Body & Hair Spray Raspberry & Mint 100 ml
449,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Spray - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, refreshing and relaxation, no artificial colours and paraben-free, vegan, 100 ml volume - 449 Kč/100 ml
YVES ROCHER Perfumed body and hair spray Argan & bio rose from Morocco 100 ml
449,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Spray - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, refreshing and relaxation, no artificial colours and paraben-free, vegan, 100 ml volume - 449 Kč/100 ml