Alza Benefit slevy
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 57,894
Ceresit Grout CE 40 jasmine, 2 kg
269,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Grout - 135 Kč/1 kg
AVEENO Soothing toner with oats 200 ml
Amazing Deal
269,-
Save 30,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Tonic - for cleansing the skin, ideal for sensitive, normal and dry skin types - 135 Kč/100 ml
BAAGL Bag Wednesday Nevermore
Great price
269,-
Save 25,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shoe Bag - for boys and girls, suitable from 6 years
BAAGL Bag Wednesday
Great price
269,-
Save 25,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shoe Bag - girls, suitable from 6 years
YVES ROCHER Shaving Foam 200 ml
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shaving Foam - men's, for normal skin, moisturising and protective effect, volume 200 ml
Squishmallows Tomato Ritter, 20 cm
269,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Soft Toy - for boys and girls, height 20cm, inspired by Squishmallows, suitable from 3 years
CERESIT CS 23 Glass, transparent 280 ml
269,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Silicone - to seal joints of non-porous materials, to seal windows and doors, aquariums and for construction joints, ozone resistant, UV radiation, weathering and extreme...
GLASSA reading glasses G 208, +3.50 dio, grey
249,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Glasses - men's / boys', UV protection of Without UV protection, lens colour: clear, frame colour: grey
YATO Thread Repair Kit M5 30 pcs YT-17631
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tool Set - for repairing M5 × 0.8 mm threads, 30 pcs of inserts, in the drill set, with a tap, a rash guard and an insert introducer
Koss KPH/8 K black
269,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Headphones - over-ear design, on-ear, semi-closed construction, 3.5 mm Jack, frequency response 80-18000 Hz, sensitivity 94 dB/mW, impedance 32 Ohm, 1.2m cable
+Gift Licence Koss with a value of 199,-
BELLATEX s. r. o. Bathroom mat - Micro 60 × 50 950/020 red
267,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bath Mat - square, non - slip, dimensions 50 × 60 cm (W×L), made of polypropylene, color red
EXTOL LIGHT cap with headlamp, red, 43198
268,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Work Hat -,
Šaty pro Akiko: 300 samolepek pro tvé japonské panenky
219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kniha
BAAGL School pencil case Pixel Space GRS
264,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
School Case - for boys aged 6 years and older, open layout, with loop and reinforced walls, diameter 8 cm, Universe theme
M-Pets RAINY DAY Dog Boots, Size L
New arrival
259,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Boots - protection for paws in all weathers, waterproof design, a barrier against dirt
It's Win WINC-216 Microfibre Glove
New arrival
259,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Car wash gloves
KORES Grafitos Style Metallic, HB, Triangular - Pack of 30
259,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pencil triangular, for for both left- and right-handed users, multicolour colour, material wood, hardness of the pencil HB (No, 2), line width of the tip 2,2 mm, number of pieces ‐...
PROMIS fluoride-free toothpaste 75 ml
259,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - fluoride-free, sulfate-free, gum protection, cavity protection, enamel protection, for sensitive teeth, herbal flavour, volume 75 ml - 3,453 Kč/1 l
Masticlife Helicobacter pylori blood test 1 pcs
259,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Home Test - IgA antibody detection
It's Win WINC-047 set of microfiber cloths, 310 gsm, 40 × 40 cm, orange, 5pcs
259,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Car Microfiber Cloth - material microfibre, dimensions 400 × 400 mm (L × W), 5 pieces per pack
NIVEA UV Fluid Derma Skin Clear 40 ml
259,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Sunscreen - immediate brightening and skin tone unifying effect
Ceresit Grout CE 40 natura, 2 kg
259,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Grout - 130 Kč/1 kg
MA-NU Threader 30 cm, 2× strap
259,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Dog leash , material: polyester
Marvelous Fast Track
259,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Car Wax - carnauba,, Liquid,, for body