Alza Benefit slevy
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 58,180
Free delivery
Alzaboxes and stores
Alzaboxes and stores
Lenovo LOQ 15IRX10 Luna Grey (without adapter)
New arrival
54,989,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gaming Laptop - Intel Core i7 13650HX Raptor Lake, 15.6" IPS anti-glare 1920 × 1080 144 Hz, RAM 32GB DDR5, RTX 5070 8GB, SSD 1000GB, numeric keypad, backlit keyboard,...
+Gift Gift Lenovo warranty extension for 3 years, register within 14 days with a value of 1,499,-
Free delivery
Alzaboxes and stores
Alzaboxes and stores
Lenovo LOQ 15IRX10 Luna Grey (without adapter)
New arrival
44,989,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gaming Laptop - Intel Core i7 13650HX Raptor Lake, 15.6" IPS anti-glare 1920 × 1080 144 Hz, RAM 16GB DDR5, RTX 5070 8GB, SSD 1000GB, numeric keypad, backlit keyboard,...
+Gift Gift Lenovo warranty extension for 3 years, register within 14 days with a value of 1,499,-
Free delivery
Alzaboxes and stores
Alzaboxes and stores
Lenovo LOQ 17IRX10 Luna Grey (without power adaptor)
New arrival
36,989,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gaming Laptop - Intel Core i7 13650HX Raptor Lake, 17.3" IPS anti-glare 1920 × 1080 165 Hz, RAM 16GB DDR5, RTX 5050 8GB, SSD 512GB, numeric keypad, backlit keyboard,...
+Gift Gift Lenovo warranty extension for 3 years, register within 14 days with a value of 1,499,-
Free delivery
Alzaboxes and stores
Alzaboxes and stores
Lenovo LOQ 15IRX10 Luna Grey (without adapter)
New arrival
41,989,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gaming Laptop - Intel Core i7 13650HX Raptor Lake, 15.6" IPS anti-glare 2560 × 1440 165 Hz, RAM 16GB DDR5, RTX 5070 8GB, SSD 512GB, numeric keypad, backlit keyboard,...
+Gift Gift Lenovo warranty extension for 3 years, register within 14 days with a value of 1,499,-
Free delivery
Alzaboxes and stores
Alzaboxes and stores
Lenovo LOQ 15IRX10 Luna Grey (without adapter)
New arrival
47,499,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gaming Laptop - Intel Core i7 13645HX Raptor Lake, 15.6" IPS anti-glare 1920 × 1080 144 Hz, RAM 24GB DDR5, RTX 5060 8GB, SSD 1000GB, numeric keypad, backlit keyboard,...
+Gift Gift Lenovo warranty extension for 3 years, register within 14 days with a value of 1,499,-
CAPPA TOBIA bespoke car seat covers for the Fiat Ducato (2014–)
New arrival
1,800,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Car Seat Covers - material: textile, split rear seat cover, set for 3 seats, includes headrest, homologated for airbags
CAPPA TOBIA bespoke car seat covers for the Peugeot Boxer (2014–)
New arrival
1,800,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Car Seat Covers - material: textile, split rear seat cover, set for 3 seats, includes headrest, homologated for airbags
CAPPA TOBIA bespoke car seat covers for the Citroën Jumper (2014–)
New arrival
1,800,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Car Seat Covers - material: textile, split rear seat cover, set for 3 seats, includes headrest, homologated for airbags
CAPPA TIMO bespoke car seat covers for the Dacia Duster (01/2018–)
New arrival
2,499,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Car Seat Covers - material: textile, for vehicle(s): DACIA, split rear seat cover, set for 5 seats, includes headrest, homologated for airbags
CAPPA TIMO bespoke car seat covers for the Škoda Kamiq (2019–)
New arrival
2,499,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Car Seat Covers - material: textile, split rear seat cover, set for 5 seats, includes headrest, homologated for airbags
Free delivery
Alzaboxes and stores
Alzaboxes and stores
AlzaPC GameBox Prime - U5 / RTX5070 / 32GB RAM / 1TB SSD / No OS
New arrival
46,490,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gaming PC , Intel Core Ultra 5 225F 4,9 GHz, NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB, RAM 32GB DDR5, SSD 1000GB, Without Optical Drive, Wi-Fi, HDMI 2,1 and DisplayPort 2,1, 2× USB...
+3 gifts with a value of 1,040,-
Free delivery
Alzaboxes and stores
Alzaboxes and stores
AlzaPC GameBox Prime Mini - U5 / RTX5070 / 32GB RAM / 1TB SSD / No OS
New arrival
46,990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gaming PC , Intel Core Ultra 5 225F 4,9 GHz, NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB, RAM 32GB DDR5, SSD 1000GB, Without Optical Drive, Wi-Fi, HDMI 2,1 and DisplayPort 2,1, 2× USB...
+3 gifts with a value of 1,040,-
Free delivery
Alzaboxes and stores
Alzaboxes and stores
AlzaPC GameBox Prime - U5 / RTX5070 / 32GB RAM / 1TB SSD
New arrival
49,490,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gaming PC , Intel Core Ultra 5 225F 4,9 GHz, NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB, RAM 32GB DDR5, SSD 1000GB, Without Optical Drive, Wi-Fi, HDMI 2,1 and DisplayPort 2,1, 2× USB...
+3 gifts with a value of 1,040,-
Free delivery
Alzaboxes and stores
Alzaboxes and stores
AlzaPC GameBox Prime Mini - U5 / RTX5070 / 32GB RAM / 1TB SSD
New arrival
49,990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gaming PC , Intel Core Ultra 5 225F 4,9 GHz, NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB, RAM 32GB DDR5, SSD 1000GB, Without Optical Drive, Wi-Fi, HDMI 2,1 and DisplayPort 2,1, 2× USB...
+3 gifts with a value of 1,040,-
SIXTOL SX JACK PEDAL 4T BLACK
New arrival
5,199,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Jack - hydraulic, low-profile, mobile, rubberised lifting surfaces, grip handle, pedal control, load capacity 4000 kg, manual drive, lift height from 95 to 550 mm, weight 46.5 kg
Vilgain Resveratrol 90 capsules
New arrival
699,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Resveratrol - fermented trans-resveratrol, 150 mg per capsule, 98% purity, with rice flour and an HPMC vegetable capsule, suitable for vegans, tested in independent laboratories,...
PROCRAFT Underwater Scooter and Paddleboard Propulsion System TM700
New arrival
12,990,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Underwater Scooter - with a maximum speed of 11km/h, speeds: 10, performance: 700W, maximum diving depth: 30m, lasts for 160 min, charging time of 7 h, weight: 11,3kg
SPHAGNUM Seborrhoea Shampoo 250 ml
650,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for all hair types, hydrates nourishes, deep cleansing, anti-dandruff, anti-hair loss, volume 250 ml, with salicylic acid and ammonia-free -...
SPHAGNUM Hair Growth Conditioner 250 ml
590,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner best for hair type: for all hair types and fine and thinning - 236 Kč/100 ml
SPHAGNUM Hair Growth Shampoo 250 ml
650,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for all hair types, hydrates nourishes, deep cleansing, anti-hair loss, volume 250 ml, ammonia-free - 260 Kč/100 ml
SPHAGNUM Dandruff Shampoo with Tea Tree 250 ml
650,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for all hair types, hydrates nourishes, deep cleansing, anti-dandruff, volume 250 ml, ammonia-free - 260 Kč/100 ml
SPHAGNUM Anti-Dandruff Shampoo 250 ml
650,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for all hair types, hydrates nourishes, deep cleansing, anti-dandruff, volume 250 ml, with salicylic acid and ammonia-free - 260 Kč/100 ml
AZZARO The Most Wanted Parfum a tělové mléko 185 ml
3,150,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Perfume Gift Set - contains 100 ml and 10 ml of perfume and 185 ml of body lotion
VIKTOR & ROLF Spicebomb EdP Extreme 110 ml
3,490,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Perfume Gift Set - contains 90 ml of Eau de Parfum and 2 × 10 ml of Eau de Parfum