Alza Benefit slevy
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 58,607
DEANTE Silia Titan Washbasin Tap (BQS_D20M)
New arrival
3,949,-
In stock 1 pcs at the supplier's
Tap - washbasin, stand, levered control type, material: brass , classic style, ceramic cartridge, grey colour
OMNIRES Y Concealed bidet mixer tap, graphite /GR/ (SYSYBI2GR)
New arrival
6,809,-
In stock 1 pcs at the supplier's
Tap - bidet, under plaster, levered control type, material: brass , classic style, ceramic cartridge, grey colour
OMNIRES BEND sink tap, brushed copper (BE6455CPB)
New arrival
6,699,-
In stock 1 pcs at the supplier's
Tap - sink, stand, levered control type, material: brass , classic style, ceramic cartridge, gold colour
DEANTE Silia Chrome Bath Mixer Tap, with Shower Set (BQS_011M)
New arrival
5,599,-
In stock 2 pcs at the supplier's
Tap - bath, wall-mounted, levered control type, material: brass , classic style, ceramic cartridge
OMNIRES Y 5-hole concealed bath mixer, graphite /GR/ (Y1237-1GR)
New arrival
17,589,-
In stock 1 pcs at the supplier's
Tap - bath, under plaster, water tap control type, material: brass , classic style, with switch, grey colour
OMNIRES ART DECO Tall washbasin tap, brushed bronze (AD5112BR)
New arrival
7,249,-
In stock 1 pcs at the supplier's
Tap - washbasin, stand, levered control type, material: brass , classic style, ceramic cartridge, gold colour
DEANTE Silia Brushed Gold Washbasin Tap, Tall (BQS_R20K)
New arrival
5,709,-
In stock 1 pcs at the supplier's
Tap - washbasin, stand, levered control type, material: brass , classic style, ceramic cartridge, gold colour
OMNIRES Y Washbasin tap for concealed installation, brushed gold (Y1215HLGLB)
New arrival
8,679,-
In stock 2 pcs at the supplier's
Tap - washbasin, under plaster, levered control type, material: brass , classic style, ceramic cartridge, gold colour
DEANTE Therm titan – Thermostatic bath mixer (BCH_D1BT)
New arrival
6,039,-
In stock 1 pcs at the supplier's
Tap - bath, wall-mounted, thermostatic control type, material: brass , classic style, with switch, grey colour
Sedco GYMNASTIC ZLX1010 200 × 100 × 10 cm – firm foam, blue
New arrival
3,890,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Gymnastic Mat - dimensions 200 × 100 cm, thickness 10 cm, colour light blue, weight ± 5 kg
Movit Energy Omega-3 Pure Fish Oil, 90 capsules
New arrival
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Omega 3 - fish oil (1,000 mg), of which EPA (330 mg), DHA (220 mg) and vitamin E (12 mg) in 1 capsule, TOTOX index below 9, free from gluten, lactose, sugar, artificial sweeteners,...
LANCÔME Abs Longevity Anti-Ageing Cream 50 ml
New arrival
3,990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream unisex daily and night, skin type: normal, 50 ml - 7,980 Kč/100 ml
LANCÔME Lancôme Abs Longevity Reset Serum 50 ml
New arrival
4,500,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 9,000 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Bond Pro Fortifying Conditioner 200 ml
New arrival
550,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: easy combing and strengthening, best for hair type: fine and thinning - 275 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Blondes & Highlights Toning Conditioner Purple 200 ml
New arrival
550,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: easy combing and protection, best for hair type: aging and greying and blond - 275 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses colour Extra Rich Brilliance Conditioner 200 ml
New arrival
550,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: easy combing and protection, best for hair type: frizzy and unruly - 275 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner 200 ml
New arrival
550,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: easy combing, best for hair type: aging and greying and blond - 275 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Rich Repair Restoring Conditioner 200 ml
New arrival
550,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: regeneration and easy combing, best for hair type: damaged and dry - 275 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 200 ml
New arrival
550,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: smoothing, nutrition and easy combing, best for hair type: frizzy and unruly - 275 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses colour Brilliance Conditioner 200 ml
New arrival
550,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: easy combing and protection, best for hair type: soft and normal - 275 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Pure Hydration Hydrating Conditioner 200 ml
New arrival
550,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: hydration and easy combing, best for hair type: for all hair types - 275 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses colour Brilliance Shampoo 250 ml
New arrival
485,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for fine hair, for extra shine, volume 250 ml, professional and vegan, silicone-free - 194 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Scalp Specialist Densifying Shampoo 250 ml
New arrival
485,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for weak and thinning hair, for extra volume, volume 250 ml, professional and vegan, silicone-free - 194 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Blondes & Highlights Toning Shampoo Purple 250 ml
New arrival
485,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for aging and greying hair, volume 250 ml, professional and vegan, silicone-free - 194 Kč/100 ml