Alza Benefit slevy
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 59,135
4Baby Matt-Fix Graphite (0–36kg)
New arrival
4,046,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Car Seat for children of weight 0-36 kg, seat is secured by isofix system, the car seat is safety group I, group II and group 0+ (according to European ECE standards), safety of...
QCY SP3 Pink
New arrival
990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bluetooth Speaker - active, with power performance of 5W, frequency range from 20 Hz to 20000 Hz, Bluetooth 6.0, true Wireless Stereo, IPx5 protection level, supports AAC and SBC,...
QCY H6 Neo White
New arrival
1,499,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Wireless Headphones - with microphone, over-ear, full‑size (over-ear), hybrid noise cancellation, closed construction, Bluetooth 6.0, AAC, LDAC and SBC support, Hi-Res audio, voice...
QCY SP3 Orange
New arrival
990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bluetooth Speaker - active, with power performance of 5W, frequency range from 20 Hz to 20000 Hz, Bluetooth 6.0, true Wireless Stereo, IPx5 protection level, supports AAC and SBC,...
QCY SP3 Red
New arrival
990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bluetooth Speaker - active, with power performance of 5W, frequency range from 20 Hz to 20000 Hz, Bluetooth 6.0, true Wireless Stereo, IPx5 protection level, supports AAC and SBC,...
QCY SP3 Black
New arrival
990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bluetooth Speaker - active, with power performance of 5W, frequency range from 20 Hz to 20000 Hz, Bluetooth 6.0, true Wireless Stereo, IPx5 protection level, supports AAC and SBC,...
Fractal Design Refine 2 Fabric Dark
Discounted -19 %
14,390,-
17,890,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Gaming Chair – textile upholstery, synchro tilt, height, top part rotation, orward/backward movement and left / right movement armrests, revolving, ergonomic and plastic...
Fractal Design Refine 2 Mesh Dark
Discounted -19 %
14,390,-
17,890,-
In stock > 5 pcs
Gaming Chair – mesh upholstery, synchro tilt, height, top part rotation, orward/backward movement and left / right movement armrests, revolving, ergonomic and plastic construction,...
Wallbox with 7.5m cable, 22kW, app-enabled version
New arrival
9,099,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Wallbox
YANKEE CANDLE Signature Salted Coconut 567g
New arrival
844,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 149 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Silver Birch 110g
Discounted -6 %
269,-
289,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Salted Coconut 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Winter Walk 567g
New arrival
844,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh scent, - 149 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Starfruit & Sunshine 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Vanilla Creme Brulee 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Tangerine & Vanilla 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Sun & Sand 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Crackling Embers 567g
New arrival
849,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood scent, - 150 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Baking Memories 567g
New arrival
844,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 149 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Wild Orchid 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature White Strawberry Bellini 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature White Spruce & Grapefruit 110g
Discounted -6 %
269,-
289,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Vanilla Lime 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Silver Sage & Pine 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood scent, - 245 Kč/100 g