Alza Benefit slevy
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 59,118
CALVIN KLEIN Cotton Musk Body Mist 236 ml
699,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Spray - moisturising and refreshing, 236 ml volume - 296 Kč/100 ml
LANEIGE Hydro UV Defense EX SPF50 Suncreen 50 ml
579,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Sunscreen 50 ml volume
INNISFREE Olive Vitamin E Real Cream 50 ml
689,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream , skin type: sensitive, oily, normal, mixed, dry and mature, effect: regenerating, softening, revitalising, antioxidant, smoothing and protective, 50 ml -...
INNISFREE Olive Vitamin E Real Cleansing Oil 150 ml
699,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Oil , moisturises and contributes to the healthy appearance of the skin
INNISFREE Black Tea Youth Enhancing Oil_30 ml
1,019,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Oil suitable for these skin types: sensitive, mixed, dry and mature,, moisturises and contributes to the healthy appearance of the skin - 3,397 Kč/100 ml
INNISFREE Forest Anti-Aging A. Essence 100 ml
749,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Emulsion - 749 Kč/100 ml
INNISFREE Blueberry Rebalancing Skin 500 ml
569,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Lotion for cleansing or final cleansing of the face, ideal for skin type: sensitive, oily, normal, mixed, dry and mature - 114 Kč/100 ml
INNISFREE Bija Trouble Toner 170 ml (24Ad)
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Tonic - for cleansing the skin, ideal for sensitive, oily, normal, mixed, dry and mature skin types - 294 Kč/100 ml
INNISFREE Black Tea Youth Ampoule 30 ml
1,019,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 3,397 Kč/100 ml
INNISFREE Black Tea Treatment Essence 75 ml
749,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Emulsion - 999 Kč/100 ml
INNISFREE Black Tea Enhancing Skin 170 ml
649,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Tonic - for cleansing the skin, ideal for sensitive, oily, normal, mixed, dry and mature skin types - 382 Kč/100 ml
INNISFREE Green Tea Hyaluronic Lotion 170 ml
549,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Milk - for sensitive skin, for oily skin, - 323 Kč/100 ml
INNISFREE Green Tea Skin For Men 150 ml
569,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Lotion for cleansing or final cleansing of the face, ideal for skin type: oily and mixed - 379 Kč/100 ml
INNISFREE Green Tea Lotion For Men 150 ml
569,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Milk - for oily skin, for mixed skin, - 379 Kč/100 ml
INNISFREE Green Tea Hyaluronic Skin 170 ml
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Lotion for cleansing or final cleansing of the face, ideal for skin type: sensitive, oily, normal, mixed, dry and mature - 294 Kč/100 ml
INNISFREE Forest For Men Fresh Lotion 140 ml
639,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Milk - for oily skin, for mixed skin, - 456 Kč/100 ml
INNISFREE Green Tea Amino Cleansing Oil
619,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Oil , moisturises and contributes to the healthy appearance of the skin
INNISFREE Green Barley Peeling Gel 120 ml
339,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Scrub - 283 Kč/100 ml
Free delivery
Alzaboxes and stores
Alzaboxes and stores
Lenovo LOQ 15ARP10E Luna Grey
27,990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gaming Laptop - AMD Ryzen 7 170, 15.6" IPS anti-glare 1920 × 1080 144 Hz, RAM 16GB DDR5, RTX 4050 6GB, SSD 1000GB, copilot, backlit keyboard, webcam, USB 3.2 Gen 1,...
+Gift Gift Lenovo warranty extension for 3 years, register within 14 days with a value of 1,499,-
ONYX BOOX GO 10.3 (Gen. 2)
12,990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
E-Book Reader - 10.3" touchscreen E Ink display, resolution QHD 2480 × 1860, internal storage 64 GB, WiFi and Bluetooth, no memory card support, connector USB-C, 3700mAh battery,...
One Piece - Nami - figurine
999,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Figure - statue, motif: One Piece, 25 cm height, material: ABS and PVC
Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba - Nezuko Kamado - figure
849,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Figure - statue, motif: Demon Slayer, 20 cm height, material: ABS and PVC
Naruto: Combination Battle - Gaara - figure
849,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Figure - statue, motif: Naruto, 18 cm height, material: ABS and PVC
Dragon Ball Super - Vegito - figure
849,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Figure - statue, motif: Dragon Ball, 20 cm height, material: ABS and PVC