BIOREPAIR
We can deliver BIOREPAIR products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 11
BIOREPAIR 3in1 Antibacterial Mouthwash 500ml
New arrival
199,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mouthwash - against tooth decay and for sensitive teeth, mentol flavour, alcohol-free and fluoride-free, volume 500 ml - 398 Kč/1 l
BIOREPAIR Gums Super Soft
New arrival
80,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush - ultra soft, plastic, ergonomic shape, brush cap in pack, white and pink colour
BIOREPAIR Total Medium
Amazing Deal
52,-
Save 11.97
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush - medium, plastic, ergonomic shape, brush cap in pack, white and green colour
BIOREPAIR Fast Sensitive Repair 75 ml
Amazing Deal
77,-
Save 12.06
Currently Unavailable
Toothpaste - for exposed tooth necks, cavity protection, vegan, for sensitive teeth, volume 75 ml - 1,027 Kč/1 l
BIOREPAIR Pro White 75 ml
99,-
Currently Unavailable
Toothpaste - whitening, enamel protection, vegan, volume 75 ml - 1,320 Kč/1 l
BIOREPAIR Total Protective Repair 75 ml
99,-
Currently Unavailable
Toothpaste - cavity protection, enamel protection, vegan, volume 75 ml - 1,320 Kč/1 l
BIOREPAIR Plus Sensitive Teeth 75 ml
Amazing Deal
91,-
Save 24,-
Currently Unavailable
Toothpaste - fluoride-free, for exposed tooth necks, enamel protection, vegan, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 75 ml - 1,213 Kč/1 l
BIOREPAIR Peribioma Pro 75ml
Amazing Deal
97,-
Save 32,-
Currently Unavailable
Toothpaste - fluoride-free, gum protection, helps prevent gum disease, vegan, for sensitive teeth, wth hyaluronic acid, herbal flavour, volume 75 ml - 1,293 Kč/1 l
BIOREPAIR Gum Protection Peribioma 75ml
Amazing Deal
80,-
Save 9.64
Currently Unavailable
Toothpaste - fluoride-free, gum protection, enamel protection, vegan, with hydroxyapatite, mentol flavour, volume 75 ml - 1,067 Kč/1 l