BISPOL
We can deliver BISPOL products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 126
BISPOL Aura Orange Cookies 285 g
New arrival
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - festive / Christmas and fruit scent, - 50 Kč/100 g
BISPOL Aura Apple Cinnamon 285 g
New arrival
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - festive / Christmas, fruit and cinnamon scent, - 50 Kč/100 g
BISPOL Aura Lavender Relief 500 g
New arrival
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - lavender scent, - 50 Kč/100 g
BISPOL Aura Christmas Magic 50 ml
New arrival
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gift Set - contains a 100 g candle and a 50 ml reed diffuser
BISPOL Aura Lavender Cedar 285 g
New arrival
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood and lavender scent, - 50 Kč/100 g
BISPOL Aura Juicy Fruits 285 g
New arrival
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit and sweet scent, - 50 Kč/100 g
BISPOL Aura Wild Vanilla 500 g
New arrival
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - sweet and vanilla scent, - 50 Kč/100 g
BISPOL Aura Winter Wonderland 50 ml
New arrival
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gift Set - contains a 100 g candle and a 50 ml reed diffuser
BISPOL Aura Blooming Flowers 285 g
New arrival
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral and fresh scent, - 50 Kč/100 g
BISPOL Aura Juicy Fruits 500 g
New arrival
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh, fruit and sweet scent, - 50 Kč/100 g
BISPOL Aura Maxi Orange 500 g
197,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle - fruit scent, - 39 Kč/100 g
BISPOL Aura Maxi White Flower 500g
196,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle - floral and fresh scent, - 39 Kč/100 g
BISPOL cemetery candles Memoria white 4×70 g
from
51,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle Set - - from 12.80 Kč/pcs
BISPOL Lavender 45 ml
69,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Reed Diffuser - provide up to 4 weeks of continuous scent, with the scent of lavender
BISPOL tea lights 100 pcs
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle Set
BISPOL cemetery candle Ognik 144 h
from
55,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle -
BISPOL cemetery candle Memoria red 144 h
from
59,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle -
BISPOL cemetery candles Memoria red 5×30 g
from
35,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle Set
BISPOL cemetery candle Memoria red 84 h
from
35,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle -
BISPOL Orange 45 ml
74,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Reed Diffuser - provide up to 4 weeks of continuous scent, with the scent of orange
BISPOL Apple-Cinnamon 45 ml
69,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Reed Diffuser - provide up to 4 weeks of continuous scent, with the scent of apples and cinnamon
BISPOL cemetery candles Memoria white 5×30 g
from
35,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - - from 7 Kč/svíčka
BISPOL Vanilla 45 ml
69,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Reed Diffuser - provide up to 4 weeks of continuous scent, with the scent of vanilla