Alza Benefit slevy - Body Care
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 1,252
OLD SPICE Captain 85 ml
185,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, woody fragrance woody, soothing and refreshing, does not stain, long-lasting, against odor and for everyday use, volume: 85 ml - 218 Kč/100 ml
DETTOL Aloe Vera refill for toiletless. dispenser 3×250 ml
259,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, antibacterial, cleaning, moisturising and nourishing, for everyday use, no artificial colours, aloe vera...
KUNDAL Honey & Macadamia Pure Body Lotion Amber Vanilla 500 ml
Amazing Deal
279,-
Save 35,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - women's, for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, 500 ml volume - 56 Kč/100 ml
OLD SPICE Cold Spice 3in1 1 l
284,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for men, suitable for normal skin, cleaning and refreshing, 1000 ml volume - 28 Kč/100 ml
PALMOLIVE For Men Sport 3in1 Shower Gel pump 750 ml
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for men, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, moisturising, relaxing and soothing, ph neutral, 750 ml volume - 18.53 Kč/100 ml
PALMOLIVE Naturals Olive & Milk liquid soap refill 1000 ml
from
127,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning and softening, with pump and for everyday use, fresh fragrance, women's, volume 1000 ml -...
RADOX Muscle Therapy Bath Soak 500ml
91,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - for men, relaxing and soothing, 500 ml volume - 18.20 Kč/100 ml
HiPP Babysanft washing foam - replacement cartridge 250 ml
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - for children, cleaning, moisturising and softening, formula: vegan, 250 ml volume - 40 Kč/100 ml
ANGRY BEARDS Ryan Run 230 ml
Discounted -15 %
219,-
259,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for men, suitable for normal skin, cleaning, 230 ml volume - 95 Kč/100 ml
WELEDA Calendula Oil Fragrance-Free 200ml
309,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Oil softening and soothing, suitable for dry skin, - 155 Kč/100 ml
RADOX Stress Relief bath foam 500 ml
85,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - eucalyptus, for women and men, relaxing and soothing, 500 ml volume - 17 Kč/100 ml
NIVEA MEN Deep Dry & Clean 50 ml
Great price
99,-
Save 16,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for men, roll-on,, moisturising, protective and soothing, does not stain and long-lasting, 50 ml volume - 198 Kč/100 ml
Kneipp Eucalyptus Bath Salt 500 g
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt - vegan, regenerating, unclogs sinuses, muscle relaxation and soothing, use: women's and men's, weight: 500 g - 34 Kč/100 g
BOROTALCO Pure 0% Aluminium Salts Deo Spray 150 ml
from
93,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for both women and men, spray, fresh, long-lasting, against odor and for everyday use, volume: 150 ml - from 73 Kč/100 ml
BI-OIL 200 ml
Great price
589,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Oil 200 ml - suitable for sensitive skin, stretch marks and scars, with natural oil and with retinol (vitamin a) - 295 Kč/100 ml
PALMOLIVE Naturals Black Orchid Shower Gel 750ml
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Cream - for women suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising, nourishing and softening, active ingredients include aloe vera, ideal for dry...
DETTOL Kids refill for toothless. Dobrodruh soap dispenser 3×250 ml
279,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Soap - - 93 Kč/pcs
Wartner Pen for wart removal
359,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Medical Device - the fastest and most effective self-treatment of warts
DETTOL Antibacterial Hand Hygiene Gel with Chamomile 50ml
78,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antibacterial Gel - hand gel, works without water - 156 Kč/100 ml
DETTOL Forest fruit filling for toothless. dispenser 3×250 ml
259,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - glycerine, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning and moisturising, for everyday use, active substances include lactic acid, fruit...
HiPP Babysanft body lotion for dry skin 300 ml
189,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Body Lotion - moisturising and regenerating, for normal skin, - 63 Kč/100 ml
RITUALS The Ritual Of Karma Foaming Shower Gel 200 ml
379,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for women, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising and relaxation, 200 ml volume - 190 Kč/100 ml
Mitia Liquid Soap 5 l - Ocean Fresh - blue
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - suitable for normal skin, cleaning, moisturising, relaxing and soothing, for everyday use, pH neutral, fresh fragrance, unisex, volume 5000 ml - 3.98 Kč/100 ml
PROTEX Ultra Soap with Natural Antibacterial Protection 6 × 90g
149,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bar Soap - glycerine, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, antibacterial, cleaning, moisturising and protective, for everyday use, fresh fragrance, weight...