Body Care SALOOS
Body Care SALOOS – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 57
SALOOS Organic Body and Massage Oil Erotica 50 ml
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Massage Oil 50 ml - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin - 278 Kč/100 ml
SALOOS Bio Body and massage oil Relax 50 ml
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Massage Oil 50 ml - suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, with retinol (vitamin a), active substances include retinol - 278 Kč/100 ml
SALOOS Organic Castor Oil 125 ml
189,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Oil 125 ml - for women, suitable for sensitive, combination, dry and mature skin, scars and irritated skin, with natural ingredients and with vitamins, active substances...
SALOOS Almond oil 50 ml
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Massage Oil 50 ml - suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin - 278 Kč/100 ml
SALOOS Organic Lavender Body and Massage Oil 50 ml
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Massage Oil 50 ml - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, with retinol (vitamin a) - 278 Kč/100 ml
SALOOS Organic Jojoba Oil 50 ml
189,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Massage Oil 50 ml - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, for acne and anti-ageing - 378 Kč/100 ml
SALOOS Baby Calendula Oil 50 ml
Great price
from
141,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Oil - moisturising, protective and soothing, suitable for sensitive skin, for sensitive to atopic skin, - from 306 Kč/100 ml
SALOOS Magnesium oil 50 ml
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Massage Oil 50 ml - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, aching feet - 318 Kč/100 ml
SALOOS Massage of the perineum 50 ml
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Massage Oil 50 ml - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin - 338 Kč/100 ml
SALOOS Organic Body and Massage Oil Nine Flowers 50 ml
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Massage Oil 50 ml - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, anti-itching and dry skin - 278 Kč/100 ml
SALOOS Apricot oil 50 ml
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Massage Oil 50 ml - suitable for sensitive skin, eczema and for acne, with vitamins - 258 Kč/100 ml
SALOOS Organic shea butter Sea Buckthorn balm 50 ml
Great price
179,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Balm - for both men and women, hydrating and nourishing, suitable for sensitive and problematic skin, with natural oil, contains also buckthorn oil, applicable for: for...
SALOOS Bio Body and massage oil Atopikderm 50 ml
159,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Massage Oil 50 ml - suitable for sensitive and dry skin, eczema and psoriasis, with retinol (vitamin a) and with vitamins - 318 Kč/100 ml
SALOOS Organic Body and Massage Oil Rose 50 ml
209,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Massage Oil 50 ml - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, with retinol (vitamin a) - 418 Kč/100 ml
SALOOS Organic Body and Massage Oil Cellulinie 50 ml
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Massage Oil 50 ml - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cellulitis, with retinol (vitamin a) - 278 Kč/100 ml
SALOOS Organic Shea Butter 50 ml
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Cream - for both men and women, moisturising, regenerating, nourishing, soothing and strengthening, suitable for sensitive skin, no artificial colours and fragrance-free,...
SALOOS Intimia Shower Oil 125 ml
Discounted -6 %
139,-
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Intimate Hygiene Gel - Essential oils from geranium, tea tree and manua are very suitable for the delicate and gentle care of intimate parts (even for seating baths). -...
Saloos Organic Calendula Foam for children 150 ml
249,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - aloe vera, for children, nourishing, formula: vegan, 150 ml volume - 166 Kč/100 ml
SALOOS Organic Coconut Oil 125 ml
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Massage Oil 125 ml - suitable for sensitive and dry skin, dry skin - 127 Kč/100 ml
SALOOS Shower Oil Lavender 125ml
169,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Oil - for women, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising and regenerating, no artificial colours, 125 ml volume - 135 Kč/100 ml
SALOOS Organic Marigold Baby Butter 150ml
199,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Butter - children's, for sensitive skin, stretch marks, moisturising and strengthening, 150 ml volume - 133 Kč/100 ml
SALOOS Organic Shea Hemp Balm 50 ml
199,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Balm - for both men and women, hydrating and nourishing, suitable for sensitive and problematic skin, with natural oil, contains also shea butter and hemp oil, applicable...
SALOOS Organic Castor Oil 50 ml
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Oil 50 ml - for children, suitable for normal and dry skin, scars and irritated skin, with natural ingredients, active substances include castor oil - 278 Kč/100 ml
SALOOS Organic Pregnancy Cream Butter 110 ml
259,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Butter - women's, for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, stretch marks, soothing and softening, contains shea butter and coenzym Q10, 110 ml volume -...
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Telová kozmetika
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Kozmetikumok