Product in stock in the store in Brno - Střed
This page includes all products that are in stock in our store Brno - Střed.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
All from 2,163
NOBO Essentials 90 x 60 cm
669,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Magnetic Board with painted surface, for writing with a marker, aluminium frame, writing tool holder, packaging contents: mounting kit, dimensions: 60cm×90cm×1.2cm (H×W×H)
GymBeam Ashwagandha, 90 capsules
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Ashwagandha - extract of ashwagandha root, 500 mg in 1 capsule, 5% of vitanolides, also suitable for vegans, 90 capsules
TP-Link Tapo C210, Pan/Tilt Home Security Wi-Fi Camera
899,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
IP Camera - interior, maximum video resolution 2304 × 1296 px, classic night vision with a maximum IR range of 10 m, detection of motion, built-in microphone, built-in speaker and...
WASCHKÖNIG washing machine cleaner in tablets 2 pcs
64,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Machine Cleaner - tablets - 32 Kč/pcs
EXTOL PREMIUM 3425
340,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Caliper - sliding metal scale, 0-150mm, resolution: ± 0.05mm, two types of jaws for different types of measurements, depth gauge, packed in a plastic box
Reflex Nutrition Albion Magnesium, 90 capsules
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Magnesium - bisglycinate, capsules, for adults and children, from 3 years, 90 tablets / capsules
ZEWA Softis Soft & Sensitive BOX (80 pcs)
from
42,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tissues - four-layer - from 0.61 Kč/1 pc(s)
GILLETTE Venus for Pubic Hair & Skin Razor Blades, 3 pcs
294,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Replacement Blade Refill - for women, 3 blades, with moisturising strip, compatible with the Gillette Venus range - 98 Kč/1 pc(s)
ASUS TUF GAMING A520M-PLUS II
1,699,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Motherboard - AMD A520, AMD AM4 socket, PCI Express 3.0, 1× PCIe x16, 2× PCIe x1, 4× DDR4 4800MHz (OC), 4× SATA III, 1× M.2, RJ-45 (LAN) 1Gbps, VGA, 8ch audio, form factor: mATX...
Bery Jones Raisins 1kg
Great price
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - raisin, 1000 g - 169 Kč/1 kg
ALZATOOLS Screwdriver Set 6pcs
Great price
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Screwdriver Set - contains 6 screwdrivers, 3 flat-head 3×75mm, 5.5×75mm, 6.5×100mm and 3 Phillips PH0×75mm, PH1×75mm, PH2×100mm, material chrome-vanadium steel, magnetic tips,...
Philips OneBlade 360 Face QP2724/31
1,199,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Trimmer - for the beard, men' s, battery status indicator, 3 attachments, blade material steel, min. cut length 1 mm, max. Cutting length 5 mm, mains power, battery operated,...
Mana Drink Origin Mark 8, 6 × 400 ml
589,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shelf-Stable Nutritionally Balanced Food - complete meal, 6 × 400 ml, vegan, lactose-free, palm oil-free
DUREX Strawberry 50 ml
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 3,180 Kč/1 l
Bery Jones Premium Chocolate Gluten Free Granola 420g
Great price
219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - 521 Kč/1 kg
GymBeam Vitamin B-Complex 120 tablets
119,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
B Complex - contains a functional amount of all 8 essential B vitamins, which are involved in the proper functioning of the body, for example, vitamin B12 has an impact on the...
GS Mamatest Pregnancy test, 2 pieces
from
59,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pregnancy Test - Pregnancy
Siguro Brunch Joy Pan, 26cm diameter, for 4 pancakes, non-stick surface
Great price
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pan - for pancakes, Teflon, round, pan body made of aluminium, suitable for electric, halogen, gas, glass-ceramic and induction hobs, non-stick surface, aluminium outer surface,...
Samsung Galaxy A27 5G 8GB/256GB Black
12,190,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mobile Phone 6,7" AMOLED 2340x1080, 120Hz, processor Qualcomm Snapdragon 6 Gen 3 8-core, RAM 8 GB, internal memory 256 GB, main camera 50 Mpx (f/1,8) + 5 Mpx (f/2,2) + 2 Mpx,...
AQARA Smoke Detector (SD-S01D) - Zigbee 3.0
1,139,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Smoke Detector - battery-powered , reaction time 0,1 s, notifications via push notifications, battery indication, cover material plastic, operating temperature from 0 to 40 °C,...
AQARA Door and Window Sensor T1
479,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Door and Window Sensor - wireless, compatible with Apple Home, Google Home, Samsung SmartThings, IFTTT and Aqara Home, battery indication, central unit required, supported OS:...
FINISH Salt 1,5 kg
Great price
49,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Salt regenerative, prevents limescale build-up, softens water - 33 Kč/1 kg
LEGO® Speed Champions 77262 Block's '65 Ford Mustang Hoonicorn V1
669,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
LEGO Set for children, suitable from the age of 9 years, theme: Cars and Means of transport, launched in 2026 - new releases, 345 pc(s)
ESPEON Nitrile Ideal Black, Size L, 100pcs
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Medical Gloves - hypoallergenic, powder-free, nitrile, size L, black colour, 100 pieces per pack - 1.39 Kč/1 pc(s)