Product in stock in the store in Brno - Střed
This page includes all products that are in stock in our store Brno - Střed.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
All from 2,177
HP 3YM60AE No. 305, Colour
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cartridge - ink cartridge for HP DeskJet 1200, 2300, 2720, 2730, 2755, 4100, 4134, 4155, HP ENVY 6000, 6020e, 6022e, 6030, 6032, 6052, 6055, 6420e, 6422e, 6430, 6432, 6452, 6455,...
Samsung Galaxy A57 5G 8GB/256GB Icyblue
15,990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Price with Cashback
13,990,-
Cashback presents the option to get back money from your purchase online, usually requires a registration
Získejte zpět část peněz při nákupu vybraných produktů Samsung. Akce platí do 31.10.2026 nebo do vyprodání zásob.
Mobile Phone 6,7" AMOLED 2340x1080, 120Hz, processor Samsung Exynos 1680, RAM 8 GB, internal memory 256 GB, main camera 50 Mpx (f/1,8) + 12 Mpx (f/2,2) + 5 Mpx (f/2,4),...
Bery Jones Beef sausages dried original 100g
Great price
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Meat Beef - 2,290 Kč/1 kg
Siguro SGR-HB-I150B Dual
Great price
3,399,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cooktop - induction, number of hotplates 2, automatic dishware detection, automatic shutdown, child safety lock and residual heat indicator, slanted and straight, with frame,...
Motorola Edge 70 Pro 8GB/256GB Pantone Tital (Blue)
14,990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mobile Phone 6,78" AMOLED 2772 × 1272, 144Hz, processor MediaTek Dimensity 8500 Extreme 8-core, RAM 8 GB, internal memory 256 GB, main camera with optical zoom 50 Mpx (f/1,8)...
Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G 12GB/512GB Mocha Brown
12,490,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mobile Phone 6,83" P-OLED 2772 × 1280, 120Hz, processor Qualcomm Snapdragon 7s Gen 4 8-core, RAM 12 GB, internal memory 512 GB, main camera with optical zoom 200 Mpx (f/1,7) +...
ČERVINKA powder extinguisher 6 kg P6 Če EURO incl. revision
1,029,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Fire Extinguisher - Powder, 6kg filling weight, fire class a, b and c, efficiency 183C, 34A and 183b, use from -30°C to 60°C, holder, manometer, revision mark
Bery Jones Kiwi freeze-dried 80 g
Great price
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 80 g - 2,238 Kč/1 kg
Philips SPN7080WA/60
899,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Surge Protector - 2m, male connectors: fork Type E, female connectors: 8× fork Type E, shock power capacity: 900 J, maximum current load: 16 A, LED indication, bent connector ends...
Sonos Ray black
5,790,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sound Bar - 5.1 channel, wireless subwoofer, optical digital audio (out), LAN, Wi-Fi, AirPlay, Chromecast, Multiroom, Dolby Digital, Spotify, Tidal, Deezer, Apple Music, Google...
Virtuos CCD Wireless Reader HW-855A, Black
2,999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Barcode Reader with manual scanner, CCD multi-line 2D scanning, wireless connection, USB and Bluetooth connection
TP-LINK TL-SG1016D
1,769,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Switch - 16 port, QoS, rack
Vilgain Magnesium Malate 90 capsules
from
224,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Magnesium - malate, capsules, for adults, 18 years and over, 90 tablets / capsules
AlzaPower LLT-51WDB Led Table lamp 2W, black
Great price
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Table Lamp - LED, suitable for the bedroom, workrooms, living room and children's room, cold white light, chromaticity 4000 K, luminous flux ≥90 lm, power consumption 2 W,...
Sony Noise Cancelling WH-CH730N, Black
New arrival
3,299,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Wireless Headphones - with microphone, over-ear, on-ear, active noise cancellation (ANC), closed construction, Bluetooth 6.0, A2DP, AAC, AVRCP, HFP, HSP, SBC and LC3 support,...
Vilgain Magnesium Bisglycinate 200 capsules
from
494,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Magnesium - excellent purity of magnesium, high absorption, contributes to normal muscle and nervous system function
AlzaPower LLT-51WDW Led Table lamp 2W, white
Great price
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Table Lamp - LED, suitable for the bedroom, workrooms, living room and children's room, cold white light, chromaticity 4000 K, luminous flux ≥90 lm, power consumption 2 W,...
SONETT Sensitive 10 l
Discounted -11 %
1,129,-
1,269,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Gel - suitable for colour and white clothing, for sensitive skin and allergy sufferers, 133 wash cycles, volume 10000 ml - 8.49 Kč/pcs - from 113 Kč/1 l
Bery Jones Salted Roasted Cashews WW320 Vietnam 250g
Great price
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and salted cashew, 250 g - 516 Kč/1 kg
AQARA Door and Window Sensor T1
479,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Door and Window Sensor - wireless, compatible with Apple Home, Google Home, Samsung SmartThings, IFTTT and Aqara Home, battery indication, central unit required, supported OS:...
EMOS Surge Protector, 8 Sockets, 3m, Black
1,139,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Surge Protector - 8 socket(s), 3m cable
Sencor SSI 2028YL
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Clothes Iron input 1600 W, sprinkling and thermostat, tank volume 200 ml, steam output 20 g/min, steam boost 70 g/min, cable length 1,9 m, white and yellow
Tefal IG801AE0 Freezi
9,999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Ice Cream Maker - power use of 200W, preparation time of 0,33 h, 5 programmes, with compressor and cold storage
Bery Jones Raisins 1kg
Great price
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - raisin, 1000 g - 169 Kč/1 kg