Free delivery
Alzaboxes and stores
Product in stock in the store in Brno - Střed
This page includes all products that are in stock in our store Brno - Střed.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
All from 2,184
VILEDA colours Micro Sharpie 14 pcs
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Microfiber Cloth -
Philips OneBlade Pro 360 for face and body QP6542/15
1,799,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Trimmer - on the beard and private parts, men' s, battery indicator and adjustable cutting length, 3 attachments, blade material steel, min. cut length 1 mm, max. cutting...
DUREX Strawberry 50 ml
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 3,180 Kč/1 l
LEGO® Icons 11375 Ferrari F2004 and Michael Schumacher
1,829,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
LEGO Set for adults, suitable from the age of 18 years, theme: Cars and Sport, launched in 2026 - new releases, 735 pc(s)
AlzaErgo Chair Cliff 1 dark grey
Great price
5,490,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Office Chair - swivel and ergonomic with synchronous mechanics, load capacity 136 kg, anatomically shaped seat with adjustable depth and height, height-adjustable lumbar support,...
SEFIS Grab durable ABS phone holder with anti-shock adapter
599,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Phone holder for motorbike and for bikes, mechanical, mounting for handles, adjustable position, minimum device width: 6cm, maximum device width: 9cm
ASUS ROG STRIX B550-F GAMING WIFI II
3,739,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Motherboard - AMD B550, AMD AM4 socket, PCI Express 4.0, 2× PCIe x16, 3× PCIe x1, 4× DDR4 5100MHz (OC), 6× SATA III, 2× M.2, USB 3.2 Gen 2, RJ-45 (LAN) 2,5Gbps, WiFi, Bluetooth,...
Alza Professional A3 80g 250 Sheets
Great price
from
228,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Office Paper - 250 sheets, A3 size, designed for laser printers and inkjet printers, weight 80 g/m2, whiteness 170 CIE, opacity 95%
SANYTOL Shoe Disinfectant 150 ml
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shoe Spray kills 99.9% of bacteria, viruses and fungi that are the source of not only odour but also foot skin diseases
LEGO® Icons 11373 Lord of the Rings: the Helmet of Sauron
Discounted -10 %
1,439,-
1,599,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
LEGO Set for adults, suitable from the age of 18 years, theme: Fantasy and Movies and TV shows, launched in 2026 - new releases, 538 pc(s)
Rapture HARBINGER, black
Great price
7,990,-
In stock > 5 pcs
Gaming Chair – textile upholstery, rocking mechanism with lock, lumbar support, height, top part rotation, orward/backward movement and left / right movement armrests, ergonomic...
Bery Jones Carmel almonds natural USA 500g
Great price
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural almond, 500 g - 338 Kč/1 kg
Kendamil Premium 3 HMO+ (800 g)
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula toddler, suitable from 12 months, does not contain soy, contains prebiotics, with cow's milk and palm oil free - 624 Kč/1 kg
GymBeam Vitamin B-Complex 120 tablets
119,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
B Complex - contains a functional amount of all 8 essential B vitamins, which are involved in the proper functioning of the body, for example, vitamin B12 has an impact on the...
AlzaErgo Table ET2 grey
Great price
6,990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Height Adjustable Desk - electrically adjustable, width 100–160 cm, height 73–123 cm, 1 motor with a speed of 38 mm/s and a noise level of up to 50 dB, button control, memory for...
Roborock Saros 20 Sonic Complete White
38,999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Robot Vacuum animal hair and antibacterial, for all floor types, battery type: Li-ion, operating time: 190 min, charging time: 2,5 h, noise level: 64 dB, dust container...
27" Acer EK271P0Bi
2,290,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Monitor - VA, Full HD 1920 × 1080 (16:9), 144 Hz, matte display, 1 ms, FreeSync, HDMI, VESA
Brit Training Snack Puppies 200 g
from
61,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Treats training, chicken, for all dogs with high activity, fat (chicken) 7.8%
Extrifit Agrezz 20 x 20,8 g orange
729,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pre-Workout Supplement - kicker NO supplement, use: before training, orange flavour, weight: 416 g - 36 Kč/pcs - from 1,752 Kč/1 kg
Xiaomi Redmi Pad 2 Wifi 4GB/128GB Graphite Gray
4,490,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tablet - display: 11" QHD 2560 × 1600 IPS 2,2 GHz, RAM: 4GB, internal memory: 128GB + memory card up to 2000GB, webcamera 8Mpx+ 5Mpx, weight: 504, USB-C, HyperOS 2
NATIOS Vitamin D3 & K2 (MenaQ7 MK-7), 5000 IU & 200 mcg, 100 capsules
649,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Vitamin D3 - combination of D3 and K2, MenaQ7 MK-7, supplemented with MCT oil for absorption - 6.49 Kč/ks
Bery Jones Coconut slices 500g
Great price
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural coconut, 500 g - 298 Kč/1 kg
Shower Head 3 Features FALA Kile
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Head - water-saving, chromed surface finish and rubber channels, round, plastic, 1/2" attachment type, 3 modes, silver colour
AlzaErgo Table ET2 Essential black + top 160×80 cm laminate black
Great price
7,879,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Height Adjustable Desk - electrically adjustable, height 71–121cm, width 85–129cm, 1 motor with a speed of 25mm/s and a noise level of up to 50dB, anti-collision system with 3...