Free delivery
Alzaboxes and stores
Product in stock in the store in Brno - Střed
This page includes all products that are in stock in our store Brno - Střed.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
All from 2,152
Xiaomi Electric Scooter 6 Lite
Great price
7,749,-
Save 750,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Scooter , maximum speed: 25km/h, maximum range up to 25km, battery capacity: 10 Ah, load capacity: 100kg, weight: 18,1kg
Kärcher SE 2 Spot
2,990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Carpet Cleaner - carpets, soft surfaces and upholstery, bagless, with a capacity of 0,8 l, with cable, noise level: 70dB, white, yellow and black colour
Bery Jones Natural Macadamia Nuts South Africa 500g
Great price
419,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural macadamia nuts, 500 g - 838 Kč/1 kg
GymBeam Creatine Caps - 100% Creapure® 120 capsules
329,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Creatine monohydrate - creapure, lactose free, gluten free and vegan, natural, capsules, total weight 140 g, storage temperature from 15 to 25 °C - 2.74 Kč/ks -...
Dell Pro 15 Essential PV15250
18,390,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Laptop - Intel Core i7 1355U Raptor Lake, 15.6" IPS anti-glare 1920 × 1080 120 Hz, RAM 16GB DDR5, Intel UHD Graphics, SSD 1000GB, numeric keypad, backlit keyboard, webcam,...
ETA Fenix 1233 90000
2,999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Upright Vacuum Cleaner - for allergy sufferers and animal hair, Carpets, Linoleum, Wooden floors and Floating floors, charging time: 5 h, battery type: Li-ion, battery...
Xiaomi Redmi Note 15 4G 8GB/256GB Black
5,690,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mobile Phone 6,77" P-OLED 2392 × 1080, 120Hz, processor MediaTek Helio G100-Ultra 8-core, RAM 8 GB, internal memory 256 GB, main camera 108 Mpx (f/2) + 2 Mpx (f/2,4), selfie...
Canon PIXMA TS3750i black
Discounted -20 %
790,-
990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Inkjet Printer - multifunctional, colour, A4, copier and scanner, black-and-white print speed of 7,7 images/minute, colour print speed of 4 images/minute, print resolution: 4800 x...
ZEWA Deluxe Delicate Care (24 rolls)
279,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Paper - three-ply, perfume free - 11.63 Kč/roll - from 0.08 Kč/1 sheet
iPad Air 11" M4 128GB Wifi blue
18,690,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tablet - display: 11" QHD 2360 × 1640 IPS, Apple M5 with 9-core GPU, RAM: 12GB, internal memory: 128GB, webcamera 12Mpx+ 12Mpx, weight: 464, USB-C,
LEGO® Technic 42212 Ferrari FXX K
1,269,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
LEGO Set for children, suitable from the age of 10 years, moving parts, theme: Cars and Means of transport, launched in 2025, 897 pc(s)
ARIEL Mountain Spring 140 pcs
1,044,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Capsules all-purpose, for colour and white, removes stains while washing, preserves fabric softness and for routine maintenance, 140 pc(s) in package - 7.46 Kč/1 pc(s)
iPhone 16 128GB Pink
22,990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mobile Phone 6,1" AMOLED 2556 × 1179, processor Apple A18 Bionic 6-core, RAM 8 GB, internal memory 128 GB, main camera with optical zoom 48 Mpx (f/1,6) + 12 Mpx (f/2,2),...
Bery Jones Mango slices freeze-dried XXL 250 g
Great price
389,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 250 g - 1,556 Kč/1 kg
Mana Powder Origin Mark 8, 430 g
Great price
319,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shelf-Stable Nutritionally Balanced Food - complete meal, 430 g, vegan, lactose-free, palm oil-free
AlzaErgo Table ET3 Essential black
Great price
3,990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Height Adjustable Desk - manually adjustable, width 86–133cm, height 70–118cm, folding handle (can be hidden under the desktop), lifting speed 16mm/turn, two 2-segment legs,...
Xiaomi Redmi 15C 4GB/128GB Mint Green
3,190,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mobile Phone 6,9" IPS 1600 × 720, 120Hz, processor MediaTek Helio G81 Ultra 8-core, RAM 4 GB, internal memory 128 GB, main camera 50 Mpx (f/1,8), selfie camera 8 Mpx, yes...
FINISH Quantum All in 1 Lemon Sparkle 120 pcs
519,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Tablets - combined, Finish Quantum, 120 pc(s) in package - 4.33 Kč/1 pc(s)
Siguro SC-K810B Essentials
Discounted -16 %
249,-
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kitchen Scale up to 5kg, accuracy 1g, units of kg, g, lb, ml, oz, possibility of hanging, automatic switching on and off, TARE function (for reading the weight of the weighing...
Philips OneBlade 360 with face and body connection QP4631/65
1,799,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Trimmer - on the beard and private parts, men' s, display and fast charging, 3 attachments, blade material steel, min. cut length 1 mm, max. Cutting length 5 mm, mains power,...
TESORI d'ORIENTE White Musk 760 ml (38 washes)
Discounted -6 %
69,-
74,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Fabric Softener - characteristics: makes ironing easier, softens laundry, for routine maintenance, luxury and perfumed, floral, fresh and fruit fragrance, 38 Washes washes,...
CASTROL EDGE 5W-30 LL Longlife 1l
319,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Motor Oil 5W-30, synthetic, for 4-stroke engines, longlife, ACEA C3, VW 504,00 and VW 507,00, BMW Longlife-04, MB 229,51 and MB 229,31, Porsche C30, volume: 1l - 319 Kč/1 l
Victorinox RangerGrip 78
Amazing Deal
1,535,-
Save 764,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Swiss Army Knife - multifunctional, screwdriver, key ring, wire stripper, can opener, toothpick, wood saw, tweezers, bottle opener and piercer included, handle material plastic,...
Bery Jones Cashew natural WW320 Vietnam 1kg
Great price
339,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural cashew, 1000 g - 339 Kč/1 kg