Product in stock in the store in Brno - Střed
This page includes all products that are in stock in our store Brno - Střed.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
All from 2,158
SANYTOL cleaning cloths with eucalyptus scent 36 pcs
Great price
89,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleaning Wipes - vhlčené - 2.47 Kč/1 pc(s)
Xiaomi Smart Projector L1 Pro
7,190,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Projector - LCD, LED, max. 1920 × 1080 Full HD, native 1920 × 1080, 1:1, 400 ANSI lm luminance, projection distance from 1.2 to 3.6 m, screen size from 101.6 to 304.8 cm, contrast...
AQARA Smoke Detector (SD-S01D) - Zigbee 3.0
1,139,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Smoke Detector - battery-powered , reaction time 0,1 s, notifications via push notifications, battery indication, cover material plastic, operating temperature from 0 to 40 °C,...
Xiaomi Redmi Pad 2 Wifi 4GB/128GB Graphite Gray
4,490,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tablet - display: 11" QHD 2560 × 1600 IPS 2,2 GHz, RAM: 4GB, internal memory: 128GB + memory card up to 2000GB, webcamera 8Mpx+ 5Mpx, weight: 504, USB-C, HyperOS 2
VILEDA colours Micro Sharpie 14 pcs
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Microfiber Cloth -
DUREX Strawberry 50 ml
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 3,180 Kč/1 l
SANYTOL Shoe Disinfectant 150 ml
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shoe Spray kills 99.9% of bacteria, viruses and fungi that are the source of not only odour but also foot skin diseases
Siguro Brunch Joy Pan, 26cm diameter, for 4 pancakes, non-stick surface
Great price
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pan - for pancakes, Teflon, round, pan body made of aluminium, suitable for electric, halogen, gas, glass-ceramic and induction hobs, non-stick surface, aluminium outer surface,...
Alza Professional A3 80g 250 Sheets
Great price
from
228,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Office Paper - 250 sheets, A3 size, designed for laser printers and inkjet printers, weight 80 g/m2, whiteness 170 CIE, opacity 95%
ASUS TUF GAMING A520M-PLUS II
1,699,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Motherboard - AMD A520, AMD AM4 socket, PCI Express 3.0, 1× PCIe x16, 2× PCIe x1, 4× DDR4 4800MHz (OC), 4× SATA III, 1× M.2, RJ-45 (LAN) 1Gbps, VGA, 8ch audio, form factor: mATX...
GS Mamatest Pregnancy test, 2 pieces
from
59,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pregnancy Test - Pregnancy
GORENJE ICY3500DGP
2,798,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Induction Cooker - with power consumption of 3400W, number of plates: 2 pc(s), plate diameter: 22cm, 9 programs, child safety lock, timer, touch control, temperature settings and...
AlzaPower LLT-61WDW Led Table lamp 3W, white
Great price
449,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Table Lamp - LED, suitable for the bedroom, workrooms, living room and children's room, cold white light, chromaticity 4000 K, luminous flux ≥120 lm, power consumption 3 W,...
AXAGON ADE-TXCA, Gigabit Ethernet LAN network adapter, USB-C + USB-A 5Gbps
Great price
459,-
Save 40,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Network Card - external, LAN connection, USB-A and USB-C male connector, RJ-45 female connector, 1 LAN connector, max. LAN transfer rate 1000 Mbps, wake on LAN and plug and play
ESPEON Nitrile Ideal Black, Size L, 100pcs
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Medical Gloves - hypoallergenic, powder-free, nitrile, size L, black colour, 100 pieces per pack - 1.39 Kč/1 pc(s)
AlzaPower Buds Go, white
Great price
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Wireless Headphones - with microphone, True Wireless, in-ear, closed construction, Bluetooth 5.3, AAC and SBC support, game mode, track shuffle, call handling, IPX4 rating,...
ZEWA Softis Soft & Sensitive BOX (80 pcs)
from
42,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tissues - four-layer - from 0.61 Kč/1 pc(s)
LEGO® Technic 42226 Racing Car BMW M4 GT3 EVO
1,499,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
LEGO Set for children, suitable from the age of 11 years, theme: Cars and Means of transport, launched in 2026 - new releases, 747 pc(s)
ARCTIC Liquid Freezer III 360 Pro Black
2,499,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Water Cooling - complete closed set, for socket AM4 and AM5, 1700 and 1851, 3×120mm fan(s), max speed of 3000 RPM, dimensions (WxDxH): 398 x 120 x 38mm
Bery Jones Premium Granola with white chocolate gluten free 420g
Great price
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - 474 Kč/1 kg
Extrifit Agrezz 20 x 20,8 g orange
729,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pre-Workout Supplement - kicker NO supplement, use: before training, orange flavour, weight: 416 g - 36 Kč/pcs - from 1,752 Kč/1 kg
LEGO® Editions Football 43019 Football
2,719,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
LEGO Set for children, suitable from the age of 10 years, theme: Football and Sport, launched in 2026 - new releases, 1498 pc(s)
AMD Ryzen 7 5800XT
5,490,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
CPU - 8-core, 16 threads, 3.8GHz (TDP 105W), Boost 4.8 GHz, 32MB L3 cache, Without integrated graphics chip, socket AMD AM4 , Vermeer, box cooler
ASUS ROG STRIX B550-F GAMING WIFI II
3,729,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Motherboard - AMD B550, AMD AM4 socket, PCI Express 4.0, 2× PCIe x16, 3× PCIe x1, 4× DDR4 5100MHz (OC), 6× SATA III, 2× M.2, USB 3.2 Gen 2, RJ-45 (LAN) 2,5Gbps, WiFi, Bluetooth,...