Free delivery
Alzaboxes and stores
Product in stock in the store in Brno - Střed
This page includes all products that are in stock in our store Brno - Střed.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
All from 2,154
Xiaomi Redmi Note 15 4G 8GB/256GB Black
5,690,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mobile Phone 6,77" P-OLED 2392 × 1080, 120Hz, processor MediaTek Helio G100-Ultra 8-core, RAM 8 GB, internal memory 256 GB, main camera 108 Mpx (f/2) + 2 Mpx (f/2,4), selfie...
DJI Mini 5 Pro Fly More Combo (DJI RC2)
28,990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Drone – 3840 × 2160 camera, transmission range of 20000 m, operation time of 36 min, maximum speed of 54 km/h, 42GB internal memory 1000GB, weight: 249g, package includes remote...
Canon PIXMA TS6550i white
1,490,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Inkjet Printer - multifunctional, colour, A4, copier and scanner, black-and-white print speed of 14 images/minute, colour print speed of 9 images/minute, print resolution: 1200 x...
Bery Jones Roasted BBQ Corn 500g
Great price
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Corn - roasted corn with BBQ flavour, 500g pack in resealable packaging - 198 Kč/1 kg
JELEN Washing gel universal 2,7 l (60 washes)
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Gel - suitable for colour and white clothing, for regular washing, 60 wash cycles, volume 2700 ml - 3.32 Kč/pcs - from 74 Kč/1 l
Canon PIXMA TS3750i black
Discounted -20 %
790,-
990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Inkjet Printer - multifunctional, colour, A4, copier and scanner, black-and-white print speed of 7,7 images/minute, colour print speed of 4 images/minute, print resolution: 4800 x...
AlzaPower Mesa ANC black
Great price
1,390,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Wireless Headphones - with microphone, over-ear, full‑size (over-ear), active noise cancellation (ANC), closed construction, Bluetooth 5.4, AAC and SBC support, game mode, voice...
Amazon Kindle Paperwhite 2024 16GB (without ads) Black
4,699,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
E-Book Reader - 7" backlit touchscreen display, resolution Full HD 1448 × 1072, internal storage 16 GB, no memory card support, connector USB-C, IP rating IPX8, custom operating...
TP-Link Archer AX53, WiFi6
1,499,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
WiFi Router - WiFi 6, standard 802.11s/b/g/n/ac/ax, maximum Wi-Fi speed 2976 Mb/s, dual-band (2.4 GHz 574 Mb/s + 5 GHz 2402 Mb/s ), 1× WAN, 4× LAN, IPv6 Ready, VPN, parental...
TESORI d'ORIENTE White Musk 760 ml (38 washes)
Discounted -6 %
69,-
74,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Fabric Softener - characteristics: makes ironing easier, softens laundry, for routine maintenance, luxury and perfumed, floral, fresh and fruit fragrance, 38 Washes washes,...
Siguro SC-K810B Essentials
Discounted -16 %
249,-
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kitchen Scale up to 5kg, accuracy 1g, units of kg, g, lb, ml, oz, possibility of hanging, automatic switching on and off, TARE function (for reading the weight of the weighing...
Rowenta IN5020F0 Clean IT 750W
4,699,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Carpet Cleaner - carpets and soft surfaces, bagless, with a capacity of 1,5 l, with cable, water container and cleaning liquid, green and black colour
Bery Jones Mixed freeze-dried fruit - strawberry, banana and blueberry 100g
Great price
209,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 100 g - 2,090 Kč/1 kg
HP F6V25AE no. 652 Black
479,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cartridge - ink cartridge for HP Deskjet Ink Advantage 1115, 2135, 3635, 3636, 3775, 3785, 3787, 3788, 3789, 3790, 3835, 4535, 4675, 5075, 5275, yields up to 360 pages
PERSIL Discs Colour 70pcs
576,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Capsules all-purpose, for colour, removes stains while washing, maintain colour intensity and for routine maintenance, 70 pc(s) in package - 8.23 Kč/1 pc(s)
CASTROL EDGE 5W-30 LL Longlife 1l
319,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Motor Oil 5W-30, synthetic, for 4-stroke engines, longlife, ACEA C3, VW 504,00 and VW 507,00, BMW Longlife-04, MB 229,51 and MB 229,31, Porsche C30, volume: 1l - 319 Kč/1 l
Pulse Performance Electrolytes 220 g, Mango - Passion fruit
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electrolytes - fast hydration during activity, with mango - passion fruit flavour, sodium 650 mg, potassium 200 mg, calcium 100 mg, magnesium 150 mg, vitamin C 80 mg, Vitamin B6...
GymBeam Ashwagandha, 180 capsules
359,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Ashwagandha - extract of ashwagandha root KSM-66, 200 mg in 1 capsule, 5% of vitanolides, also suitable for vegans, 180 capsules
Bery Jones Mixed freeze-dried fruit - strawberry, raspberry and mango XXL 250 g
Great price
449,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 250 g - 1,796 Kč/1 kg
Free delivery
Alzaboxes and stores
Alzaboxes and stores
iPhone 16 128GB Ultramarine
22,990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mobile Phone 6,1" AMOLED 2556 × 1179, processor Apple A18 Bionic 6-core, RAM 8 GB, internal memory 128 GB, main camera with optical zoom 48 Mpx (f/1,6) + 12 Mpx (f/2,2),...
De'Longhi Magnifica Plus ECAM 320.61. G
16,110,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Automatic Coffee Machine - kinds of beverages, pressure: 15 bar, hot water function, prepares two cups at once, one-touch beverage preparation, user profiles, automatic shutdown...
AlzaErgo Table ET3 Essential black
Great price
3,990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Height Adjustable Desk - manually adjustable, width 86–133cm, height 70–118cm, folding handle (can be hidden under the desktop), lifting speed 16mm/turn, two 2-segment legs,...
HP LaserJet MFP M234dw
3,799,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Laser Printer - multifunctional, black and white, A4, copier and scanner, black-and-white print speed of 30 PPM, print resolution: 600 x 600 DPI, duplex, display, USB, LAN and...
Bery Jones Dried Dates Medjoul jumbo 1kg
Great price
429,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - dates, 1000 g - 429 Kč/1 kg