COMPASS
We can deliver COMPASS products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 1,127
TERRA 15"
458,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Wheel Covers - 15", spoked, silver colour, ABS plastic, set of 4pc(s) - 115 Kč/1 pc(s)
COMPASS LIVORNO Carbon 14"
650,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Wheel Covers - 14", spoked, black and silver colour, ABS plastic, set of 4pc(s) - 163 Kč/1 pc(s)
Anti-fog spray 300ml
195,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Car Window Cleaner - volume 300ml, anti-fog, 300ml, nano+ technology - 650 Kč/1 l
Parking Assist 4 sensors, LCD display
Discounted -20 %
1,187,-
1,499,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Parking Sensor - number of sensors: 4, vertical detection angle 60 ° horizontal detection angle 120 °, package includes Display, Control unit and Mounting accessories
FOX RING 14"
476,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Wheel Covers - 14", spoked, silver colour, ABS plastic, set of 4pc(s) - 119 Kč/1 pc(s)
COMPASS Wheel Covers 13" SPIDER
562,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Wheel Covers - 13", spoked, black and silver colour, ABS plastic, set of 4pc(s) - 141 Kč/1 pc(s)
Seat Covers 9-Piece Set Sport suitable for side Airbag
925,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Car Seat Covers - material: textile, universal size, split rear seat cover, set for 5 seats, includes headrest, homologated for airbags
Compass Seat Cover Set 9pcs CARBON DARK
958,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Car Seat Covers - material: textile, universal size, set for 5 seats, homologated for airbags
Compass SKY Seat Cover Set 11pcs
1,168,-
In stock 1 pcs at the supplier's
Car Seat Covers - material: synthetic leather and textile, universal size, split rear seat cover, set for 5 seats, includes headrest, homologated for airbags
COMPASS Bulb 12V H4 60 / 55W P43t WHITE LASER 2pcs
185,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Car Bulb H4 - halogen, P43t base, designation: headlights, voltage 12 V, 2 light bulbs included in package, for regular use - 93 Kč/1 pc(s)
COMPASS Bulb 12V H7 55W PX26d WHITE LASER 2pcs
183,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Car Bulb H7 - halogen, PX26d base, designation: headlights and front fog lights, power 55 W, voltage 12 V, 2 light bulbs included in package, for regular use - 92 Kč/1 pc(s)
COMPASS CALIBER Carbon 15"
777,-
In stock 4 pcs at the supplier's
Wheel Covers - 15", spoked, black and silver colour, ABS plastic, set of 4pc(s) - 194 Kč/1 pc(s)
COMPASS 1 LED 12V T10 blue 2pcs
46,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
LED Car Bulb W5W - W2.1x9.5d base, designation: side turn signals, front parking lights (marker), license plate lights and interior lighting, voltage 12 V, luminous flux 4 lm, 2...
COMPASS Straps Set of 5 Parts, GREEN
275,-
In stock 1 pcs at the supplier's
Tie Down Strap - with ratchet, hook ending, width: 25mm, colour: orange, 5 pc(s) in package
Compass Žárovka 1LED COB 12V T10 bílá 2ks
96,-
In stock 1 pcs at the supplier's
LED Car Bulb W5W - W2.1x9.2d base, designation: side turn signals, front parking lights (marker), license plate lights, interior lighting and boot lighting, power 1 W, voltage 12...
COMPASS CALIBER Carbon 14"
650,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Wheel Covers - 14", spoked, black and silver colour, ABS plastic, set of 4piece(s) - 163 Kč/1 pc(s)
COMPASS Bike bag over the front fork frame
241,-
In stock 1 pcs at the supplier's
Cycling Accessory volume approx. 1l, zip closure, Velcro fastening
Seat covers set 9pcs DELUXE suitable for side airbag
Discounted -7 %
1,063,-
1,149,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Car Seat Covers - material: velour, universal size, set for 5 seats, includes headrest, homologated for airbags
COMPASS Strap with Ratchet and Hooks 3,5m 4 pcs TÜV BLUE WAY
439,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tie Down Strap - with ratchet, hook ending, lenght: 3,5m, width: 18mm, load capacity: 200kg, colour: blue, 4 pc(s) in package
COMPASS Extrication pad + scraper 1pc
148,-
In stock 3 pcs at the supplier's
Retractable Belts -washing pad for the drive axle, ideal for emergency extrication from snow and ice, also suitable as an ice scraper
Compass Seat covers set 9pcs CARBON LIGHT
958,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Car Seat Covers - material: textile, universal size, homologated for airbags
COMPASS MIG 15"
152,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Wheel Covers - 15", spoked, silver colour, ABS plastic, set of 1pc(s) - 152 Kč/1 pc(s)