COMPASS
We can deliver COMPASS products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 1,126
Compass Wheel covers 16" SPIDER (Kit)
882,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Wheel Covers - 16", spoked, black and silver colour, ABS plastic, set of 4pc(s) - 221 Kč/1 pc(s)
COMPASS LIVORNO Carbon 15"
Great price
753,-
Save 36,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Wheel Covers - 15", spoked, black and silver colour, ABS plastic, set of 4pc(s) - 188 Kč/1 pc(s)
FOX RING SILVER/BLACK 16"
Discounted -26 %
598,-
819,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Wheel Covers - 16", spoked, black and silver colour, ABS plastic, set of 4pc(s) - 150 Kč/1 pc(s)
COMPASS Portable shower 12V
785,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Camping Shower - portable shower unit with pump, with switch and lighter socket plug, the shower can be attached to a suction cup or hang to a suitable place using a hook, includes...
STORM 15"
458,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Wheel Covers - 15", spoked, silver colour, ABS plastic, set of 4pc(s) - 115 Kč/1 pc(s)
Compass wheel cover set 15" Stig Black, lacquered
Amazing Deal
699,-
Save 100,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Wheel Covers - 15", spoked, black colour, ABS plastic, set of 4pc(s) - 175 Kč/1 pc(s)
COMPASS SPIDER 15" 4pcs
767,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Wheel Covers - 15", spoked, black and silver colour, ABS plastic, set of 4pc(s) - 192 Kč/1 pc(s)
FOX RING 15"
490,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Wheel Covers - 15", spoked, silver colour, ABS plastic, set of 4pc(s) - 123 Kč/1 pc(s)
FOX RING 16"
504,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Wheel Covers - 16", spoked, silver colour, ABS plastic, set of 4pc(s) - 126 Kč/1 pc(s)
STORM 14"
Discounted -8 %
448,-
492,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Wheel Covers - 14", spoked, silver colour, ABS plastic, set of 4pc(s) - 112 Kč/1 pc(s)
Compass AKU TANGO 4000mAh
1,852,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Compressor oil-free, input power 37 W, flow rate 20l/min, max. pressure 10,5bar, weight 0,52 kg
Compass Simple 150 × 90 cm
124,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Windshield Cover frost and sun protection - door clip attachment, dimensions 90 × 150 cm (H×W), shade material polyester, monochromatic design, black and silver colour
COMPASS Car Battery Tester ANALOGUE
841,-
In stock 2 pcs at the supplier's
Car Battery Tester - measuring current at load test 100A, operating voltage 6/12V, voltage range 0-16V, cold start current 200-1000A
COMPASS 1 LED 12V T10 white 2pcs
46,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
LED Car Bulb W5W - W2.1x9.5d base, designation: side turn signals, front parking lights (marker), license plate lights and interior lighting, voltage 12 V, luminous flux 10 lm,...
Anti-fog spray 300ml
195,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Car Window Cleaner - volume 300ml, anti-fog, 300ml, nano+ technology - 650 Kč/1 l
COMPASS 1 SUPER LED 12V T10 white 2pcs
77,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
LED Car Bulb W5W - W2.1x9.5d base, designation: side turn signals, front parking lights (marker), license plate lights and interior lighting, power 0.5 W, voltage 12 V, luminous...
STORM 16"
Discounted -8 %
489,-
534,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Wheel Covers - 16", spoked, silver colour, ABS plastic, set of 4pc(s) - 122 Kč/1 pc(s)
FOX RING SILVER/BLACK 14"
Discounted -25 %
560,-
747,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Wheel Covers - 14", spoked, black and silver colour, ABS plastic, set of 4pc(s) - 140 Kč/1 pc(s)
Compass voltage converter 12/230V 600W + USB
1,099,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Voltage Inverter voltage change from 12 V to 230 V - do personal automobile, suitable for connection to car battery, continuous output power 600 W, peak performance 1200 W, output...
COMPASS CALIBER Carbon 16"
Amazing Deal
848,-
Save 151,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Wheel Covers - 16", spoked, black and silver colour, ABS plastic, set of 4pc(s) - 212 Kč/1 pc(s)
COMPASS Vacuum Cleaner 12V TURBO
715,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Car Vacuum Cleaner carpets, soft surfaces and upholstery, with cable
TERRA 16"
489,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Wheel Covers - 16", spoked, silver colour, ABS plastic, set of 4pc(s) - 122 Kč/1 pc(s)