Alza Benefit slevy - Dietary Supplements
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 813
PALSAR7 LED Treatment Mask for Face and Neck (Gold)
6,552,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
LED Mask on the neck and face, acne treatment, smoothing wrinkles, pigment removal, stain removal, skin rejuvenation, skin tightening, Golden
Beautyrelax Multicare
4,381,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Galvanic Spa - galvanic skin iron, for professional non-invasive treatment, helps eliminate deep and fine facial wrinkles, improves skin elasticity, stimulates facial muscles,...
Lovare Golden Mango, pyramids
87,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - 2,900 Kč/1 kg
Lovaré Strawberry Marshmallow, bags
76,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - 2,111 Kč/1 kg
Lovare Bahamian Soursop, bags
76,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - 2,111 Kč/1 kg
Ealdwin Royal Jasmine, single bags
62,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - 1,550 Kč/1 kg
RIO Facelite Evolution LED face mask
8,999,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
LED Mask - for facial treatment, soft, hypoallergenic, portable, timer, easy to clean silicone surface, protective eye covers, White colour
PALSAR7 Wireless professional LED face and neck treatment mask with charging station, black and gold
19,498,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
LED Mask - on the face and neck, Rechargeable, for photon light therapy, contains 807 LEDs and 3 types of lights, red 635 nm, orange 605 nm and blue light 415 nm, different mode...
Lovaré Champagne Splashes, bags
77,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - 1,604 Kč/1 kg
Palsar7 Treatment LED mask, gold
5,610,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
LED Mask - photon light therapy, 7 healing lights, 121 diodes, to treat acne, smoothing wrinkles, removal of pigment spots and skin oiliness, rejuvenates and tightens the skin,...
Beautyrelax Lightmask Deluxe
3,691,-
In stock 1 pcs at the supplier's
Massage Device - light therapy, used for skin rejuvenation, wrinkle reduction, relaxation, blood circulation improvement, reduction of dark circles under eyes and supports...
Hyson Lemon, green tea (100g)
117,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - loose, in a round package, composition: green tea with lemon, tangerine and orange peel flavour - 1,170 Kč/1 kg
Lovare Strawberry Marshmallow, pyramids
88,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - 2,933 Kč/1 kg
Palsar7 Treatment LED Face Mask (White)
5,616,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
LED Mask - photon light therapy, 7 healing lights, 121 diodes, to treat acne, smoothing wrinkles, removal of pigment spots and skin oiliness, rejuvenates and tightens the skin,...
Hyson Forest Berry, green tea (100g)
117,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - loose, in a round package, composition: green tea with forest fruit, cornflower and strawberry flavour - 1,170 Kč/1 kg
Lovare Cleopatra's Night, sachets
76,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - 2,111 Kč/1 kg
Ealdwin Imperial Matcha, single bags
71,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - 1,775 Kč/1 kg
Ealdwin Lavender Finch 18 g (9 bags, tea collection)
71,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - green and black, bags, tea set, Sri Lankan, weight 18 g, composition jasmine, cardamom and ginger - 3,944 Kč/1 kg
Ealdwin Green Pearl 100 g (loose green tea)
91,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - green, loose-leaf, tea blend, Sri Lankan, weight 100 g - 910 Kč/1 kg
Ealdwin Sapphire Dove 15 g (9 bags, tea collection)
71,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Green, black and herbal, bags, tea set, Sri Lankan, weight 15 g, composition bergamot, Chamomile and Jasmine - 4,733 Kč/1 kg
Ealdwin Crimson Rhapsody 18 g (9 bags, tea collection)
71,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Green, bags, tea set, Sri Lankan, weight 18 g, composition lemon, Jasmine and ginger - 3,944 Kč/1 kg
Silk'n LED and EMS face mask
7,949,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
LED Mask - facial, combines LED light therapy and EMS technology (electrical muscle stimulation), AI innovation for personalized skin care, support of natural collagen and elastin...
Palsar7 LED treatment mask for face and neck (ROSEGOLD)
6,999,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Cosmetic device LED mask, acne treatment, smoothing wrinkles, pigment removal, stain removal, skin rejuvenation, skin tightening, rosegold, old pink
Curtis Positive Vibes Tea Collection 34 g (20 pyramids)
187,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - Green, black and white, bags, tea set, Russian, weight 34 g, composition of hibiscus, raspberry and pineapple - 5,500 Kč/1 kg