Electric Toothbrushes TrueLife

Electric Toothbrushes TrueLife – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.

Continue
All from 91
TrueLife AquaFloss C-series jets Standard 4 pack - Replacement Head
TrueLife AquaFloss C-series jets Standard 4 pack
199,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Replacement Head - for TrueLife AquaFloss, oral irrigators, 4 pc(s) in package - 50 Kč/1 pc(s)
TrueLife SonicBrush K-series heads Standard black 2 pack - Toothbrush Replacement Head
TrueLife SonicBrush K-series heads Standard black 2 pack
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for TrueLife SonicBrush, sonic type, 2 pc(s) in package - 125 Kč/1 pc(s)
TrueLife SonicBrush K-series heads Sensitive black 2 pack - Toothbrush Replacement Head
TrueLife SonicBrush K-series heads Sensitive black 2 pack
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for TrueLife SonicBrush, sonic type, 2 pc(s) in package - 125 Kč/1 pc(s)
TrueLife AquaFloss Station - Replacement Head
TrueLife AquaFloss Station
Amazing Deal from  94,- Save 20,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Replacement Head - for TrueLife AquaFloss Station, oral irrigators, 4 pc(s) in package - from 27 Kč/1 pc(s)
TrueLife SonicBrush K-series heads Standard Plus black 2 pack - Toothbrush Replacement Head
TrueLife SonicBrush K-series heads Standard Plus black 2 pack
from  209,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for TrueLife SonicBrush, sonic type, 2 pc(s) in package - from 150 Kč/1 pc(s)
TrueLife SonicBrush T-series heads Standard white 2 pack - Toothbrush Replacement Head
TrueLife SonicBrush T-series heads Standard white 2 pack
from  166,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for TrueLife SonicBrush, sonic type, 2 pc(s) in package - from 119 Kč/1 pc(s)
TrueLife AquaFloss Station Dental Plaque Jet - Replacement Head
TrueLife AquaFloss Station Dental Plaque Jet
Amazing Deal from  94,- Save 20,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Replacement Head - for TrueLife AquaFloss Station, oral irrigators, 4 pc(s) in package - from 27 Kč/1 pc(s)
TrueLife AquaFloss C-series jets Orthodontic 4 pack - Replacement Head
TrueLife AquaFloss C-series jets Orthodontic 4 pack
Amazing Deal 189,- Save 40,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Replacement Head - for TrueLife AquaFloss, oral irrigators, 4 pc(s) in package - 47 Kč/1 pc(s)
TrueLife SonicBrush Slim-series heads Standard white 2 pack - Replacement Head
TrueLife SonicBrush Slim-series heads Standard white 2 pack
199,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Replacement Head - for TrueLife SonicBrush, sonic type, 2 pc(s) in package - 100 Kč/ks - from 100 Kč/1 pc(s)
TrueLife SonicBrush Travel Box - Toothbrush Cover
TrueLife SonicBrush Travel Box
179,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Cover
TrueLife AquaFloss L-series jets Standard 4 pcs - Replacement Head
TrueLife AquaFloss L-series jets Standard 4 pcs
159,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Replacement Head - for TrueLife AquaFloss, interdental type, 4 pc(s) in package - 40 Kč/1 pc(s)
Truelife AquaFloss Station S800 UV - Electric Flosser
Truelife AquaFloss Station S800 UV
New arrival 1,899,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Flosser - 2 programs, 6 nozzle(s) per pack, 840ml tank, timer, water flow rate regulation and the handwheel, power: battery-powered
TrueLife AquaFloss L-series Jets Dental Plaque 4 pcs - Replacement Head
TrueLife AquaFloss L-series Jets Dental Plaque 4 pcs
149,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Replacement Head - for TrueLife AquaFloss, 4 pc(s) in package - 37 Kč/1 pc(s)
TrueLife InterdentBrush I-series 30 pcs - Replacement Head
TrueLife InterdentBrush I-series 30 pcs
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Replacement Head , interdental type, 30 pc(s) in package - 4.30 Kč/1 pc(s)
TrueLife AquaFloss Mini M50 White - Electric Flosser
TrueLife AquaFloss Mini M50 White
879,-
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 659,-
Electric Flosser - 3 programs, 6 nozzle(s) per pack, 180ml tank, timer, power: battery-powered
TrueLife SonicBrush UV Heads White Sensitive 8 Pack - Toothbrush Replacement Head
TrueLife SonicBrush UV Heads White Sensitive 8 Pack
-7 % off new 319,- New 345,-
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for TrueLife SonicBrush UV, sonic type, 8 pc(s) in package - 40 Kč/1 pc(s)
TrueLife AquaFloss Station F300 White - Electric Flosser
TrueLife AquaFloss Station F300 White
-10 % off new 1,169,- New 1,299,-
Unsealed - in stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 760,-
Electric Flosser - 3 programs, 6 nozzle(s) per pack, 600ml tank, display, power: battery-powered
TrueLife AquaFloss Station Orthodontic Jet - Replacement Head
TrueLife AquaFloss Station Orthodontic Jet
-12 % off new 109,- New 125,-
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Replacement Head - for TrueLife AquaFloss Station, oral irrigators, 4 pc(s) in package - 27 Kč/1 pc(s)
Truelife AquaFloss S-series Jets 6pcs - Replacement Head
Truelife AquaFloss S-series Jets 6pcs
New arrival 299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Replacement Head - for TrueLife AquaFloss Station, oral irrigators, 6 pc(s) in package - 50 Kč/1 pc(s)
Truelife AquaFloss Compact C200 - Electric Flosser
Truelife AquaFloss Compact C200
-7 % off new 1,299,- New 1,399,-
Unsealed - in stock 1 pcs
Add AlzaPlus+ and save instantly 974,-
Electric Flosser - 5 programs, 4 nozzle(s) per pack, 300ml tank, timer, power: battery-powered
TrueLife AquaFloss Compact L100 - Electric Flosser
TrueLife AquaFloss Compact L100
1,199,-
In stock 5 pcs at the supplier's
Add AlzaPlus+ and save instantly 899,-
Electric Flosser - 3 programs, 6 nozzle(s) per pack, 300ml tank, timer, power: battery-powered