ETA
We can deliver ETA products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 698
ETA Mimi 3306 90000
1,499,-
Currently Unavailable
Bottle Warmer - heating time 3 min, temperature setting range from 37 to 100 °C, performance 300 W, accommodates 1 bottle, defrosting function, fast sterilisation function, keep...
ETA Pasta Makers 0028 97000
Great price
939,-
Save 60,-
Currently Unavailable
Attachment - for preparing Italian pasta, 5 attachments, only with optional accessories meat grinder ETA 0028.91000, for ETA 0028 Gratus, 0023 Gratussino, 0033 Mezo, x075 Ambo
ETA 7235 00060 Hepa Filter + Foam Filter 1 + 1 pcs
from
284,-
Currently Unavailable
Vacuum Filter - Hepa filter + foam filter 1 + 1 pc ETA7235
ETA Textile filter 4222 68000 1 piece
from
142,-
Currently Unavailable
Vacuum Cleaner Bags ETA - textile, for permanent use, universal, volume 2,5 l, 1 bag in the package
ETA 2512 00090 Hepa Filter + Filter 1 + 1 pcs
from
284,-
Currently Unavailable
Vacuum Filter - Hepa filter + filter 1 + 1 pc ETA2512
ETA 1515 00090 Hepa Filter + Filter 1 + 1 pcs
from
284,-
Currently Unavailable
Vacuum Filter - Hepa filter + filter 1 + 1 pc ETA1515
ETA Pre-filter 4569 90100 for Puris Smart air purifier
Amazing Deal
349,-
Save 50,-
Currently Unavailable
Air Purifier Filter For air purifier ETA 4569 90000 Puris Smart
ETA Carbon filter 4569 90300 for Puris Smart air purifier
Amazing Deal
749,-
Save 150,-
Currently Unavailable
Air Purifier Filter For Puris Smart air purifier
ETA 0709 Massage
from
124,-
Currently Unavailable
Toothbrush Replacement Head - for For model ETA0709 , sonic type, 2 pc(s) in package - from 75 Kč/1 pc(s)
ETA Homecoming 0833 90040, 10 ml
159,-
Currently Unavailable
Essential Oil - multi-component, lemon and rose notes, can be used for: aroma lamps, aroma diffusers, humidifiers, volume 10 ml - 159 Kč/10 ml
ETA Knife sharpener 0051 99010
Amazing Deal
519,-
Save 180,-
Currently Unavailable
Knife Sharpener , compatible with ETA Lento hand whisks - ETA0051, ETA1051 and ETA205, 700 rpm, 700 rpm. /min, suitable for stainless steel blades
ETA Garlic peeling attachment for food processors 0028 95070
499,-
Currently Unavailable
Food Processor Accessory - attachment, compatible with ETA Gratus and Gustus series
ETA 0709 Massage
from
139,-
Currently Unavailable
Toothbrush Replacement Head - for For model ETA0709 , massage type, 2 pc(s) in package - from 80 Kč/1 pc(s)
ETA Replacement Head Sonetic 2708 90100, White
219,-
Currently Unavailable
Replacement Head - for ETA Sonetic, oral irrigators, 2 pc(s) in package - 110 Kč/1 pc(s)
ETA Mop 2219 00060
129,-
Currently Unavailable
Replacement Mop - for the ETA2219 robotic vacuum cleaner
ETA 1708 90200 Spare Nozzle Special
Amazing Deal
209,-
Save 40,-
Currently Unavailable
Replacement Head , oral irrigators, 2 pc(s) in package - 105 Kč/1 pc(s)
ETA 1710 90200 3-6 years 2 pcs
159,-
Currently Unavailable
Replacement Head , sonic type, 2 pc(s) in package, suitable for children - 80 Kč/1 pc(s)
ETA 0500 00110 HEPA Filter No. 10
from
284,-
Currently Unavailable
Vacuum Filter - Hepa filter no. 10, ETA0500, ETA0491
ETA CREMA III 3049 90010
599,-
Currently Unavailable
Hand Mixer power input 400 W, number of speeds: 5, dough hooks and whisks, white colour, features kneading, whipping , pulse switch, whisk release button and overheating fuse