Our brands - Fruits in Chocolate & Yogurt
All from 32
Bery Jones Freeze-dried strawberries in milk chocolate 250g
Great price
199,-
796 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit - freeze-dried strawberries full of flavour and aroma, coated in a thick layer of smooth milk chocolate (88%) with a cocoa solids content of at least 30%, a...
Bery Jones Salted Caramel Almond 250g
Great price
179,-
716 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - almond in chocolate, 250 g - 716 Kč/1 kg
Bery Jones White Chocolate Zabaione Almonds with eggnog flavour 250g
Great price
199,-
796 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted almond kernels coated in white chocolate with egg liqueur flavour (76%), perfect with coffee, as a dessert, or as an original gift, ideal for special occasions and...
Bery Jones Almonds in Strawberry Yogurt in a 150g Tub
Great price
169,-
1,127 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Small Gift Box - a combination of almonds and strawberry yogurt, stored in an elegant cup with a kraft label and a tender message of "I love you," perfectly balanced taste, pleases...
Bery Jones Almond Coconut 250g
Great price
179,-
716 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - almonds coated first in coconut, then in white chocolate (40%) and finally in milk chocolate (39%) with a cocoa solids content of at least 30%, a delicious combination of...
Bery Jones Milk Chocolate Cashew 250g
Great price
149,-
596 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - combination of sweet milk chocolate (71%) with a minimum cocoa solids content of at least 25% and buttery cashew nuts, made from carefully selected ingredients, a great...
Bery Jones Almonds in Strawberry Yogurt in a 450g Tube
Great price
329,-
731 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Small Gift Box - sweet and fruity harmony of flavors, slightly tart yogurt balancing crunchy almonds, original recipe, made in the Czech Republic, elegant gift tube
Bery Jones Corn in Milk Chocolate 500g
Great price
179,-
358 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Corn - roasted and salted corn in milk chocolate, packing 500g in resealable packaging - 358 Kč/1 kg
