Merchandise Mixit
Merchandise Mixit – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 37
Mixit Crunchy mix Cheese, nuts and pretzels with honey and chilli
220,-
Currently Unavailable
Healthy Crisps - palm oil-free, allergens: cereals containing gluten (wheat, rye, barley, oats, spelt), nuts and nut products (all types of nuts) and soya beans (soya) and soy...
Mixit Crunchy corn - Cheddar for pocket 40 g
50,-
Currently Unavailable
Healthy Crisps - 540 kcal per 100 g, weight 40 g - 5 Kč/pcs - from 1,250 Kč/1 kg
Mixit Italian bakery Cookie Baci di Dama al Cacao
Discounted -6 %
149,-
160,-
Currently Unavailable
Cookies - cocoa biscuits with chocolate cream, 14% hazelnuts, no palm oil or artificial flavours, source of fibre
Mixit Crunchy corn Salty 175 g
129,-
Currently Unavailable
Healthy Crisps - gluten free, palm oil-free and vegan, allergens: soya beans (soya) and soy products, 549,69 kcal per 100 g, weight 175 g - 737 Kč/1 kg
Mixit Italian Bakery Croccanti alla Nocciola Ricoperti
149,-
Currently Unavailable
Cookies - hazelnut biscuits with 34% hazelnuts, semi-dipped in dark chocolate, without palm oil and artificial flavourings, high fibre content
Mixit Crunchy corn Cheddar 175 g
129,-
Currently Unavailable
Healthy Crisps - gluten free and palm oil-free, allergens: milk and milk products and soya beans (soya) and soy products, 539,66 kcal per 100 g, weight 175 g - 737 Kč/1 kg
Mixit Organic popcorn in pocket Raspberry 20 pcs
398,-
Currently Unavailable
Healthy Crisps - lactose free, gluten free and palm oil-free, weight 470 g - 19.90 Kč/pcs - from 847 Kč/1 kg
Mixit Large Organic Popcorn Strawberry
70,-
Currently Unavailable
Healthy Crisps - lactose free, gluten free and palm oil-free, weight 85.2 g - 822 Kč/1 kg
Mixit Large Organic Popcorn Raspberry
70,-
Currently Unavailable
Healthy Crisps - lactose free, gluten free and palm oil-free, weight 85.2 g - 822 Kč/1 kg
Mixit Italian Bakery Biscotin al Cioccolato
Discounted -6 %
149,-
160,-
Currently Unavailable
Cookies - biscotti with 25% dark chocolate, Italian-American fusion, no palm oil or artificial flavours, high fibre content
Mixit Italian Bakery Grissini Ricoperti Cioccolato Fondente
149,-
Currently Unavailable
Cookies - grissini with 55% dark chocolate, crunchy bars made from traditional dough, free of palm oil and artificial flavours, high in fibre
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Merchandise
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Merchandise