Groceries
Groceries – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
8,180 from 8,184
Powerlogy Upgraded Probio Oatmeal Vanilla 350 g
245,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Oatmeal , energy value per 100g: 365 kcal
Leros Firefly 50 g
from
55,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - Herbal, sprinkled, single-species, Czech, weight 50 g, composition of the skylight - from 1,300 Kč/1 kg
JAFTEA Christmas Tea Calendar 24 types of tea
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - Green, black and fruity, bags, tea set, Czech, weight 42 g, composition lemon, Strawberry, jasmine, raspberry, passion fruit and mango - 10.38 Kč/pcs - from 5,929 Kč/1 kg
Amix Nutrition Exclusive Protein Bar, 85g, Carribbean Punch
45,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar 85g, flavour punch, energy value 1440kj per 100g - 529 Kč/1 kg
Nutriheads Peanut Butter Powder 200g
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Cream - peanut, natural, 48.4 g protein per 100 g, 635 kcal per 100 g, palm oil-free, weight 200 g - 895 Kč/1 kg
Powerlogy Protein Nougat Cream 300 g
259,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Cream - smooth, hazelnut, nugát flavour, 22 g protein per 100 g, 539 kcal per 100 g, gluten-free, weight 300 g - 863 Kč/1 kg
Ye-ba Yerba Mate Lemon 250 g
149,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - mate, loose, tea blend, weight 250 g, composition lemon - 596 Kč/1 kg
Megafyt Mix of fruit teas for children 20 × 2 g
90,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - fruity, for children from 6 months - 4.50 Kč/pcs - from 2,250 Kč/1 kg
Megafyt Children's decaffeinated tea 20 × 1,75 g
70,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - black real for children from 6 months with low caffeine (theine) content, it can also be used by consumers who may be harmed by high caffeine content (e.g. people of older...
BASILUR Vintage Blossoms Book Assorted sheet 32 × 1,5 g
349,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - green and black, bags, tea set, Sri Lankan, weight 64 g, composition chamomile, turmeric and rose - 58 Kč/pcs - from 5,453 Kč/1 kg
Tarlton Black Love Strawberry Cheesecake paper 100 g
129,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 10.75 Kč/pcs - from 1,290 Kč/1 kg
Alpro oat cooking product 4 x 250 ml
219,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Plant-based Drink - oat, with flavour of natural - 219 Kč/1 l
MOGLi Organic filled hazelnut bags 30 g
52,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cereals no palm oil, no added sugar, alternatively sweetened - 1,733 Kč/1 kg
NATU Peanut cream with dark chocolate 300 g
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Cream - smooth, peanut, chocolate flavour, 18.5 g protein per 100 g, 576.39 kcal per 100 g, gluten-free, palm oil-free, weight 300 g - 530 Kč/1 kg
Apotheke Anchovy 20 × 1,5 g
from
59,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - Tribulus supports normal urinary function, affects genital organs, affects hormonal activity and body energy - from 2.93 Kč/pcs - from 2,300 Kč/1 kg
MaxiNutrition Creamy Core Bar Salted Pistachio 45 g
69,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 5.75 Kč/ks - from 1,533 Kč/1 kg
Pukka BIO Morning Berry 20 sachets
149,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - Herbal, bags, the raw material used is blueberry, lemongrass, hibiscus, licorice, Mint, rosemary, currant, rosehip and ginseng with a positive impact on detoxification,...
Apotheke Pear and Sea Buckthorn Tea 20 × 2,5 g Intense
from
68,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - fruity, bags, tea blend, Czech, weight 50 g, composition lemon, Chicory, pear, hibiscus, apple, sea buckthorn, Arrow, blackberry and banana - from 3.38 Kč/pcs -...
St. Dalfour Cranberry/Cranberry fruit spread 284 g
from
97,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Jam - 100% natural ingredients, without added preservatives, colourings and flavourings, contains no added sugar, only concentrated fruit juice, made in France according to...
BASILUR Island of Tea green wrapper 25 × 1,5 g
99,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - green, bags, Sri Lankan, weight 38 g - 8.25 Kč/pcs - from 2,605 Kč/1 kg
Teekanne Slim Line 10 × 2 g
from
39,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - Herbal, bags, tea blend, Czech, composition of holly, lemongrass, liquorice and mint - from 3.90 Kč/pcs
4Slim Xylitol 300 g
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sweetener - xylitol, powder, unflavored, weight 300 g, 239.96 calories per 100 g - 497 Kč/1 kg
HELLO My Drink Orange 10×330 ml
119,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lemonade with the flavour of orange, non-carbonated - 11.90 Kč/pcs - from 36 Kč/1 l
CELLUCOR C4 Original 390 g, pink lemonade
Great price
679,-
Save 34,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Anabolizer - kicker, use: before training, weight: 390 g
In the category Groceries on Alza.cz, we currently have a total of 8186 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Potraviny
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Élelmiszerek