Groceries
Groceries – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
8,164 from 8,168
Basilur Four Seasons Autumn 15 × 2 g pyramid paper
99,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - black, tea blend, weight 30 g - 3,300 Kč/1 kg
BASILUR Festival Frosty Evening Paper 100g
New arrival
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 2.32 Kč/pcs - from 1,390 Kč/1 kg
Extrifit Aminoprime® Electrolytes 360g Melon Mojito
589,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Electrolytes - electrolyte drink, high electrolyte content, sugar-free, stimulant-free, contains sodium, chlorides, magnesium, 360g pack - 1,636 Kč/1 kg
PerfectTed Matcha Very Cherry 250ml
New arrival
65,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Energy Drink - 260 Kč/1 l
PerfectTed Matcha Juicy Peach 250ml
New arrival
65,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Energy Drink - 260 Kč/1 l
Rudolf Jelínek Raspberry Elixir 14.7% ABV, 0.7L
339,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Liqueur - 484 Kč/1 l
Harney & Sons Green Tea with Lemon Classic 20 pcs
335,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - 1,496 Kč/1 kg
BASILUR KINGSLEAF Apple & Cinnamon, refill pack, 20 × 1.8 g
59,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 0.98 Kč/pcs - from 1,639 Kč/1 kg
Teekanne Ice Tea Hugo 18 × 2.3g
69,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Iced Tea - fruity and herbal flavour, sugar and alcohol-free, mint, elderflower and lime flavour, ideal as a refreshing iced drink, tea bags, 18 × 2.3g pack - 3.83 Kč/pcs
PerfectTed Matcha Powder Sachets Vanilla 7 × 1,5 g
215,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Matcha - powder with a mild vanilla flavour, suitable for vegans and vegetarians, practical single-serve packaging for easy preparation of drinks - 20,476 Kč/1 kg
BASILUR Chinese Tie Guan Yin paper 100 g
New arrival
149,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 12.42 Kč/pcs - from 1,490 Kč/1 kg
MaxiNutrition Waffle protein bar Double Milk 12 × 39 g
828,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 1,769 Kč/1 kg
BASILUR Herbal Chamomile 20 × 1,2 g packaging
119,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 9.92 Kč/pcs - from 4,958 Kč/1 kg
BASILUR Herbal Sleep 20 × 1.5 g packaging
119,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 9.92 Kč/pcs - from 3,967 Kč/1 kg
Mixit Crunchy corn Salty corn in pocket 10 pcs, 400 g
349,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Healthy Crisps - gluten free, palm oil-free and vegan, allergens: soya beans (soya) and soy products, 549,69 kcal per 100 g, weight 400 g - 873 Kč/1 kg
Flow Digest 2.0 30 capsules
389,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dietary Supplement - a complex of natural substances and enzymes to support digestion and metabolism, suitable after heavy meals rich in carbohydrates proteins and fats, support...
GymBeam 20 g Protein bar chocolate caramel 55 g
56,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - manufacturer's energy value per 100 g is 383 kcal, weight 60 g, flavour chocolate and caramel - 933 Kč/1 kg
MaxiNutrition Creamy Core Protein Bar Chocolate Cookie & Milk 45 g
59,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 35 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 417 kcal, weight 45 g, flavour cookies and chocolate - 4.92 Kč/ks - from 1,311 Kč/1 kg
English Tea Shop For Mum Wellness Tea Collection 34g 20pcs Organic ETS20
109,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - organic, British brand, great gift, box of 20 bags, 5 flavours, tea mix - 5.45 Kč/pcs - from 3,206 Kč/1 kg
YURAMI Ginger 1000 g
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - a potent ginger extract, a rich source of vitamins and minerals, with powerful antioxidant properties; supports the immune system, healthy digestion and the proper...
Apicor Kontušovka Premium 0.7L 25% vol.
New arrival
629,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Liqueur - 899 Kč/1 l
BASILUR Orient White Moon, unpackaged, 100 × 1.5 g
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 2.98 Kč/pcs - from 1,193 Kč/1 kg
Apotheke Organic gift tea for mom 4 × 5 sachets
from
59,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - from 2.93 Kč/pcs
Allnature Sportlab Electrolytes grapefruit 295 g
Discounted -18 %
349,-
429,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electrolytes - easily soluble, sweetened with steviol glycosides from stevia, for muscle activity - 1,183 Kč/1 kg
In the category Groceries on Alza.cz, we currently have a total of 8168 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Potraviny
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Élelmiszerek