Groceries
Groceries – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
8,159 from 8,163
Blendea Ceremonial Matcha 6 A Quality 30g
New arrival
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 13,300 Kč/1 kg
Extrifit Aminoprime® Electrolytes 360g Berries
589,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Electrolytes - electrolyte drink, high in electrolytes, sugar-free, stimulant-free, contains sodium, chlorides, magnesium, 360g pack - 1,636 Kč/1 kg
Moya BIO Traditional Matcha Tea in a practical To Go! pack 24 × 1.5g
549,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Matcha - Japanese higher quality grade Moya Matcha TRADITIONAL, 24× 1.5g - 15,250 Kč/1 kg
Apotheke Gift tea from the heart 20 × 2 g
from
59,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - from 2.93 Kč/pcs
Powerbar Energize Bar Chocolate, 15 × 55 g
889,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Energy Bar - chocolate flavour, 13 g protein, 66 g carbohydrates and 364 kcal calories per 100g, weight 900 g - 59 Kč/ks - from 988 Kč/1 kg
VOXBERG BCAA Lemon Iced Tea 490 g
679,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Amino Acids - BCAA 6 g per dose, L leucine 3 g L isoleucine 1,5 g L valine 1,5 g, Lemon iced tea flavor, loose powder, vegan, gluten-free, low sugar, weight 490 g - 1,386 Kč/1 kg
Grešík Valdemar - Očista 20 n. s.
100,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - Herbal, bags, tea blend, weight 30 g, composition calendula, dandelion and goldenrod - 3,333 Kč/1 kg
Bombus Flapjack Protein 80g, Chocolate
45,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flapjack , nutritional value 430 kcal per 100g - 1.87 Kč/pcs - from 563 Kč/1 kg
BASILUR Herbal Energize 20 × 1,5 g packaging
119,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 9.92 Kč/pcs - from 3,967 Kč/1 kg
BASILUR Herbal Recovery 20 × 1.5 g packaging
119,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 9.92 Kč/pcs - from 3,967 Kč/1 kg
Ronnefeldt JOY OF TEA English Breakfast 15 servings
Discounted -21 %
149,-
189,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 9.93 Kč/pcs - from 4,515 Kč/1 kg
Ronnefeldt Teavelope Rose Hip BIO 25 servings
Discounted -25 %
149,-
199,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 5.96 Kč/pcs - from 2,365 Kč/1 kg
Organis Erythritol 500 g
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sweetener - erythritol, powder, flavourless, weight 500 g - 338 Kč/1 kg
Fluidum Jasmine Green Tea Bio 10 × 10 ml
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - Green, bags, tea blend, Czech, weight 145 g, volume 100 ml, composition jasmine - 25 Kč/pcs - from 1,729 Kč/1 kg
Müller's Baby Tea® with Plantain and Thyme
79,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - Plantain promotes the normal function of the respiratory system and contributes to the normal function of the immune system. Thyme supports the normal function of the...
Extrifit 100% Whey Protein 900 g banana shake
New arrival
949,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Protein - 999 Kč/1 kg
Cupper Organic Rooibos Winter Tea 20 × 1.75 g
New arrival
from
82,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - from 4.12 Kč/pcs - from 1,136 Kč/1 kg
BASILUR Festive Treats Holiday Treasure Tin 75g
New arrival
179,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 2.98 Kč/pcs - from 2,387 Kč/1 kg
Basilur Magic Pineapple & Orange Tea, unpackaged, 25 × 1.5 g
New arrival
79,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 3.16 Kč/pcs - from 2,079 Kč/1 kg
In the category Groceries on Alza.cz, we currently have a total of 8164 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Potraviny
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Élelmiszerek