Groceries
Groceries – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
8,194 from 8,198
Amix Nutrition Oat Mash, 2000g, White Chocolate
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Puree - , 339,6kcal calories per 100g, 8,8g of protein per 100g
Medokomerc Forest honey (Mixed) 900 g
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Honey - floral and honeydew - 199 Kč/1 kg
Nutrend ISO WHEY PROZERO, 500g, strawberry cheesecake
749,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein -, strawberry flavour - 37 Kč/portion - from 1,498 Kč/1 kg
Enervit PRE Sport (45 g) cranberry
from
45,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Energy Gel -, 57,36kcal per 100g
Waterdrop Blackberry 12 pcs
189,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Drink - 12 hydrating sparkling cubes to make a refreshing drink with fruit blackberry powder, blueberry and apple extract, contain vitamins, natural plant extracts and are...
PerfectTed Matcha pods vanilla 10 pods
219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Matcha - vanilla ceremonial quality from Japan in Nespresso® compatible capsules, 10 capsules per pack - 14,600 Kč/1 kg
Apotheke Premium Tea Gift Collection 48 bags
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gift Set - of selected premium fruit teas contains 6 types of teas in 8 pieces, total 48 bags
OstroVit Creatine monohydrate, 300 g, cola
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Creatine monohydrate - micronized, flavoured, powder, total weight 300 g, storage temperature from 15 to 25 °C - 497 Kč/1 kg
MyProtein Soy Protein Isolate 2500 g Chocolate
949,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - vegetable, soy, 77% protein, 83 servings, chocolate flavour - 11.43 Kč/portion - from 380 Kč/1 kg
BASILUR Cold Brew Assorted cover 40 × 2 g
239,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - fruity, bags, tea set, Sri Lankan, weight 80 g, composition pomegranate, hibiscus, Mint, orange, rosehip and mango - 19.92 Kč/pcs - from 2,988 Kč/1 kg
BIG BOY Big King - Hazelnut cream with milk and caramel 220 g
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Cream - smooth, hazelnut, caramel flavour, 13 g protein per 100 g, 530 kcal per 100 g, weight 220 g - 1,359 Kč/1 kg
GRIZLY Pistachio flour 250 g
279,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flour - pistachio, 250 g - 1,116 Kč/1 kg
Alpro almond drink with vanilla flavour 1l
from
59,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Plant-based Drink - almond, with flavour of vanilla - from 79 Kč/1 l
English Tea Shop, Green Christmas Collection 24g, 12pcs, Organic, ETS12
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - organic, British brand, gift set, 4 flavours, mixed teas - 16.58 Kč/pcs - from 8,292 Kč/1 kg
Enervit Competition Bar (30 g) red fruit
from
39,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Energy Bar - forest berries flavour, 4.3 g protein, 74 g carbohydrates and 348.47 kcal calories per 100g, weight 30 g - from 1,833 Kč/1 kg
Nutrend Unisport, 1000 ml, raspberry+cranberry
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Ionic Drink - - 499 Kč/1 l
Extrifit CFM Instant Whey 80, 2270g Iced Coffee
2,299,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein with a protein content of 75 to 85%, an ice-flavored flavor - 31 Kč/portion - from 1,013 Kč/1 kg
Waterdrop Raspberry 12 pcs
New arrival
189,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Drink - soluble form as an effervescent tablet for flavouring water and supporting your hydration (microdrink), with raspberry flavour, contains vitamins and minerals, sugar-free,...
USN BlueLab 100% Whey Premium Protein, 908 g, peanut butter
Great price
1,529,-
Save 61,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey, Isolate, concentrate, 74% protein, 30 servings, peanut butter and chocolate flavour - 1,684 Kč/1 kg
Enervit Carbo Bar C2:1 with sodium 45 g
from
55,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Energy Bar - gluten free, peanut flavour, 3.7 g protein, 74 g carbohydrates and 353 kcal calories per 100g, weight 45 g - from 1,533 Kč/1 kg
BASILUR Without Hibiscus Assorted 40 × 1,8 g, cover
249,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - fruity, bags, tea set, Sri Lankan, weight 72 g, composition lemon, hibiscus, Strawberry, orange, stevia and rosehip - 6.23 Kč/pcs - from 3,458 Kč/1 kg
BrainMax LAUF Energy 1000 g
789,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sports Drink – form: powder, energy value: 328 kcal
GymBeam Zero Strawberry Syrup 320 ml
119,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - calorie-free, sweet - 372 Kč/1 l
Pandy Candy 50 g sour cola
from
37,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sweets - 50 g, 185 kcal / 100 g
In the category Groceries on Alza.cz, we currently have a total of 8206 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Potraviny
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Élelmiszerek