Groceries Gepa
Groceries Gepa – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 13
Gepa BIO green tea Exclusive Ceylon loose 100g
207,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - exceptional mixed - 2,070 Kč/1 kg
Gepa BIO black loose tea Exclusive Earl Gray 100g
207,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - exceptional mixed - 2,070 Kč/1 kg
Gepa BIO Fairtrade loose green tea Darjeeling exclusive, 100 g
207,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - exceptional made - 2,070 Kč/1 kg
Gepa BIO Fairtrade ginger tea with lemongrass, 20 x 1.5 g
106,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - exceptional made - 5.29 Kč/pcs - from 3,533 Kč/1 kg
Gepa BIO Fairtrade Lively tea 20 x 1.7 g
106,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - great tea blend - 5.29 Kč/pcs - from 3,118 Kč/1 kg
Gepa ORGANIC Fairtrade Black Tea Loose with Spices 100g
207,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - exceptional made - 2,070 Kč/1 kg
Gepa BIO Fairtrade black tea East Frisian blend 20 x 2 g
108,-
In stock 5 pcs at the supplier's
Tea - great tea blend - 5.38 Kč/pcs - from 2,700 Kč/1 kg
Gepa BIO Fairtrade fruit tea 20 x 2 g
104,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - great tea blend - 5.20 Kč/pcs - from 2,600 Kč/1 kg
Gepa BIO instant chocolate Premium Exclusiv 250 g
156,-
In stock 2 pcs at the supplier's
Instant Hot Drink Mix - instant coffee, caffeine‑free, origin: Dominican Republic and Paraguay, Fair Trade, cocoa powder content 32 %, pack weight 250 g
Gepa Organic coffee beans Barista espresso decaf 250 g
257,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Coffee - beans, caffeine‑free, origin: Guatemala and Nicaragua, roasted in: Germany, - 1,028 Kč/1 kg
Gepa Organic ground coffee - Barista espresso decaf 250 g
257,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Coffee - ground, 100 % arabica and caffeine‑free, origin: Guatemala and Nicaragua, roasted in: Germany, roast: medium - 1,028 Kč/1 kg