Groceries Zelená Země
Groceries Zelená Země – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 42
Green Earth, Hemp protein BIO Extra fine, 500 g 65%
399,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Protein - plant-based, hemp flavour - 12.09 Kč/portion - from 798 Kč/1 kg
Hemp BIO 1 kg
689,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Protein - plant-based, hemp flavour - 10.44 Kč/portion - from 689 Kč/1 kg
Green Earth, Hemp protein EXTRA with anchovy 500 g
634,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Protein - plant-based, hemp flavour - 19.21 Kč/portion - from 1,268 Kč/1 kg
Green Earth Hemp Oil 500 ml
240,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Oil - cold leafed, contains vitamins and antioxidants, 100% hemp oil, 500 ml package - 480 Kč/1 l
Green Earth Hemp blend Good sleep 50 g
119,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal and hemp, sprinkled, tea blend, Czech, weight 50 g, composition of hops and cannabis - 2,380 Kč/1 kg
Hemp BIO 125 g
139,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Protein - plant-based, hemp flavour - 8.69 Kč/portion - from 1,112 Kč/1 kg
Green Earth Hemp Oil 250 ml
130,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Oil - cold leafed, contains vitamins and antioxidants, 100% hemp oil, 250 ml package - 520 Kč/1 l
Hemp 125g - cocoa with banana
145,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Protein - plant-based, banana, cocoa and hemp flavour - 18.13 Kč/portion - from 1,160 Kč/1 kg
Green Earth Hemp seed peeled BIO 1 kg
559,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Seeds - hemp, - 559 Kč/1 kg
Green Earth Hemp seed peeled BIO 500 g
299,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Seeds - hemp, - 598 Kč/1 kg
Hemp 1kg - cocoa with banana
819,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Protein - plant-based, banana, cocoa and hemp flavour - 12.41 Kč/portion - from 819 Kč/1 kg
Green Earth Hemp oil BIO 250 ml
188,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Oil - cold pressed, contains vitamins and antioxidants, 100% hemp oil, organic farming, 250 ml package - 752 Kč/1 l
Green Earth, Hemp protein EXTRA with collagen 500 g
674,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Protein - Vegetable, Hemp, Vegan, 40.5% protein, 16 servings, flavour banana and cocoa - 42 Kč/portion - from 1,348 Kč/1 kg
Hemp 1kg - coconut with pineapple
819,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Protein - plant-based, pineapple, coconut and hemp flavour - 12.41 Kč/portion - from 819 Kč/1 kg
Green Earth Hemp seed, unhulled BIO 500 g
150,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Seeds - hemp, - 300 Kč/1 kg
Hemp 125g - coconut with pineapple
145,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Protein - plant-based, pineapple, coconut and hemp flavour - 18.13 Kč/portion - from 1,160 Kč/1 kg
Green Earth Hemp oil BIO 500 ml
289,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Oil - cold pressed, contains vitamins and antioxidants, 100% hemp oil, organic farming, 500 ml package - 578 Kč/1 l
Green Earth Hemp seed peeled BIO 150 g
109,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Seeds - hemp, - 727 Kč/1 kg
Green Earth Hemp seed, unhulled BIO 1 kg
289,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Seeds - hemp, - 289 Kč/1 kg
Green Earth Hemp protein EXTRA fine (65% protein) with mango, 500 g
531,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Protein - 1,062 Kč/1 kg
Hemp 500g - coconut with pineapple
489,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Protein - plant-based, pineapple, coconut and hemp flavour - 14.82 Kč/portion - from 978 Kč/1 kg
Green Earth Hemp protein EXTRA fine (65% protein) with vanilla, 500 g
531,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Protein - 1,062 Kč/1 kg