Alza Benefit slevy - Hand Creams
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 20
Sponsored
Alma A Touch of Uniqueness - Ayurvedic Cream for Cracked, Dry Hands and Sore Joints 65ml
540,-
831 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs at the supplier's
Hand Cream - universal use for anybody, for cracked skin, irritated skin and dry skin, cleaning, moisturising, regenerating, nourishing and relaxation, vegan, active ingredients...
Sponsored
Alma A Touch of Tenderness - Softening Lavender Cream for Dry and Cracked Hands 65ml
540,-
831 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs at the supplier's
Hand Cream - universal use for anybody, for cracked skin, irritated skin and dry skin, moisturising, protective, regenerating and nourishing, vegan, active ingredients include...
URIAGE Bariéderm-Cica Insulating Repairing Hand Cream 50 ml
Great price
229,-
458 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hand Cream - universal use for anybody, for dry skin, moisturising, hypoallergenic, nourishing, softening and soothing, dermo, , fragrance-free, 50 ml volume - 458 Kč/100 ml
RITUALS The Ritual of Ayurveda Hand Balm 70ml
Great price
319,-
456 Kč/100 ml
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hand Cream - for women, moisturising and nourishing, vegan, active ingredients include rose, with vitamins, 70 ml volume - 456 Kč/100 ml
L'OCCITANE Shea Butter Hand Cream 150 ml
699,-
466 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hand Cream - universal use for anybody, for dry skin, moisturising and nourishing, active ingredients include shea butter, 150 ml volume - 466 Kč/100 ml
L'OCCITANE Shea Butter Intensive Hand Balm 150 ml
669,-
446 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hand Cream - universal use for anybody, for dry skin, moisturising, regenerating and nourishing, active ingredients include shea butter, 150 ml volume - 446 Kč/100 ml
UXITOL 10 Silkhand 50 ml
159,-
318 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hand Cream - for cracked skin, protects against nappy rash and dry skin, exfoliating, moisturising and softening, dermo, active ingredients include aloe Vera, lactic acid and urea,...
YVES ROCHER Mango & Coriander 30 ml
129,-
430 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hand Cream - universal use for anybody, for dry skin, moisturising, nourishing and softening, vegan, active ingredients include shea butter, no artificial colours, paraben-free and...
KORRES Mountain Honey Hand Cream 50 ml
Great price
169,-
338 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hand Cream - for women, for dry skin, moisturising, 50 ml volume - 338 Kč/100 ml
YVES ROCHER Regenerating Hand Balm 75 ml
Great price
299,-
399 Kč/100 ml
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Balm - for women, for men, intensive nutrition - 399 Kč/100 ml
YVES ROCHER Nourishing Hand Cream 75 ml
199,-
265 Kč/100 ml
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hand Cream - universal use for anybody, for dry skin, moisturising, nourishing and softening, vegan, active ingredients include shea butter, no artificial colours, paraben-free and...
YVES ROCHER Seaweed & Sea Butter 30 ml
129,-
430 Kč/100 ml
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hand Cream - universal use for anybody, for dry skin, moisturising, nourishing and softening, vegan, active ingredients include shea butter, no artificial colours, paraben-free and...
OPI Glow Up Nail & Cuticle Oil 8 ml
419,-
5,238 Kč/100 ml
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Balm Nail cuticle oil that soothes and moisturizes the cuticle and nail area - 5,238 Kč/100 ml
IDA WARG Intense Nutrition Hand Cream 50 ml
222,-
444 Kč/100 ml
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hand Cream - universal use for anybody, for irritated skin, dry skin and anti-ageing , protective, smoothing and nourishing, vegan, active ingredients include shea butter,...
IDA WARG Vitalizing Hand Cream 50 ml
222,-
444 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hand Cream - universal use for anybody, for irritated skin, dry skin and anti-ageing , protective, smoothing and nourishing, vegan, active ingredients include shea butter,...
IDA WARG Hydrating Hand Cream 50 ml
222,-
444 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hand Cream - universal use for anybody, for irritated skin, dry skin and anti-ageing , protective, smoothing and nourishing, vegan, active ingredients include hyaluronic acid, with...
WELEDA Pink Peach Hand Cream 50ml
199,-
398 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hand Cream - nourishing, paraben-free, with natural ingredients and paraffin-free, for everyday use, fruity scent, volume 50ml - 398 Kč/100 ml
YVES ROCHER Verbena & Chamomile 30 ml
129,-
430 Kč/100 ml
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hand Cream - for women, moisturising, 30 ml volume - 430 Kč/100 ml
MÁDARA Deep Comfort 60 ml
Discounted -7 %
249,-
269,-
415 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hand Cream - universal use for anybody, for dry skin, moisturising, softening and softening, active ingredients include aloe Vera, cocoa butter and hyaluronic acid, paraben-free...
NUXE Reve de Miel Nourishing hand and nail cream with honey fragrance 2 × 50 ml
590,-
590 Kč/100 ml
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hand Cream - for women, for dry skin and anti-ageing , moisturising, regenerating and nourishing, vegan, 100 ml volume - 295 Kč/pcs - from 590 Kč/100 ml