Health Ostrava

This page includes all products from category Health that are in stock in our store Ostrava.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
All from 411
Oral-B iO Kids 6+ Disney Stitch 4 pcs - Toothbrush Replacement Head
Oral-B iO Kids 6+ Disney Stitch 4 pcs
999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Buy with code 2026ALZAEXTRA30 699,- The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart.
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B iO, 4 pc(s) in package, suitable for children - 250 Kč/1 pc(s)
SANYTOL disinfectant universal cleaner 500 ml - Disinfectant
SANYTOL disinfectant universal cleaner 500 ml
74,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Disinfectant - universal, chlorine-free, spray applicator, weight 500 ml
Spokey Quick Jump - Skipping Rope
Spokey Quick Jump
101,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 76,-
Skipping Rope - classic, 280cm long
Oral-B Pro Cross Action White, 4 pcs - Toothbrush Replacement Head
Oral-B Pro Cross Action White, 4 pcs
646,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B Pro, 4 pc(s) in package - 161 Kč/pcs - from 162 Kč/1 pc(s)
SANYTOL Duopack Floor Disinfectant + Spray universal - Disinfectant
SANYTOL Duopack Floor Disinfectant + Spray universal
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Disinfectant - floor, chlorine-free, spray applicator, weight 1500 ml - 70 Kč/pcs
ETA Sonetic 0707 90100 (2 pcs), Medium - Toothbrush Replacement Head
ETA Sonetic 0707 90100 (2 pcs), Medium
Amazing Deal from  184,- Save 40,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Eta sonic 0707, sonic type, 2 pc(s) in package - from 105 Kč/1 pc(s)
Expres Menu Butter chicken 600 g - MRE
Expres Menu Butter chicken 600 g
219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 557 kJ, weight 600g - 365 Kč/1 kg
Matcha Tea Bio Premium 20 x 1,5 g - Matcha
Matcha Tea Bio Premium 20 x 1,5 g
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Matcha - luxury Japanese matcha tea in practical sachets, premium quality, 20 sachets per pack - 19.95 Kč/packet - from 13,300 Kč/1 kg
ALPINE SleepDeep 2021 - earplugs for sleeping - Earplugs
ALPINE SleepDeep 2021 - earplugs for sleeping
449,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Earplugs for sleeping - cork, suitable for adults, gel material, attenuates sound up to 27 dB, case in the package, blue and white colour
HARMONY Dino (10×10 pcs) - Tissues
HARMONY Dino (10×10 pcs)
from  25,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tissues - three-layer - from 0.29 Kč/1 pc(s)
PRIMASOFT tissues in a box 200 pcs - Tissues
PRIMASOFT tissues in a box 200 pcs
39,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tissues - two-layer - 0.20 Kč/1 pc(s)
Husky Akord 1,8 orange - Camping Mat
Husky Akord 1,8 orange
669,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 535,-
Camping Mat sleeping mat, thickness: 1,8cm, dimensions 183 × 56cm, dimensions when packed 56 × 12cm, weight 410g
BEAUTY OF JOSEON Light On Serum Centella + Vita C 30 ml - Face Serum
BEAUTY OF JOSEON Light On Serum Centella + Vita C 30 ml
319,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,063 Kč/100 ml
PUSH silicone oil for treadmills - Lubricant
PUSH silicone oil for treadmills
339,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lubricant PUSH silicone oil for treadmills is a special accessory suitable for regular maintenance of treadmills.
Brit Vitamins Soothing 150 g - Food Supplement for Dogs
Brit Vitamins Soothing 150 g
279,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 251,-
Food Supplement for Dogs - suitable for breeds of all sizes, intended for adult dogs, type: tablet, weight: 150g, specific use: vitamins and minerals for general health,...
Extol Craft 97301, clear - Safety Goggles
Extol Craft 97301, clear
65,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Safety Goggles - unisex, colour: black and transparent, made from polycarbonate, standard certification: CE and EN 166
Lifefit YOGA MAT LOTOS DUO, 183x58x0,6cm, turquoise - Yoga Mat
Lifefit YOGA MAT LOTOS DUO, 183x58x0,6cm, turquoise
525,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Yoga Mat - dimensions 183 × 58 cm (L×W), thickness 0,6 cm, washable, PVC material, strap included, turquoise colour
Indiana Beef Original 90g - Dried Meat
Indiana Beef Original 90g
from  179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Meat Beef - from 2,211 Kč/1 kg
Vitar Veterinae DentOn 100 g - Food Supplement for Dogs
Vitar Veterinae DentOn 100 g
from  272,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Food Supplement for Dogs - and cats, suitable for breeds of all sizes, type: powder, weight: 100g, specific use: for healthy teeth and gums - from 3,890 Kč/1 kg
HARMONY Delicate Care Shea Butter Balsam (80 pcs) - Tissues
HARMONY Delicate Care Shea Butter Balsam (80 pcs)
29,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tissues - three-layer - 0.36 Kč/1 pc(s)