Health Ostrava
This page includes all products from category Health that are in stock in our store Ostrava.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
All from 414
Philips Sonicare Sensitive HX6058/87 8 pcs
1,249,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Philips Sonicare, sonic type, 8 pc(s) in package - 156 Kč/1 pc(s)
Oral-B Pulsonic Clean, 4 pcs - Replacement Heads
Great price
375,-
Save 24,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B, sonic type, 4 pc(s) in package - 94 Kč/pcs - from 94 Kč/1 pc(s)
ĽORÉAL PARIS Revitalift Laser X3 Day 50ml
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream for women daily and night, skin type: mature, 50 ml - 798 Kč/100 ml
Philips Sonicare Optimal White HX6068/88 8 pcs
Discounted -6 %
1,168,-
1,249,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Philips Sonicare, sonic type, 8 pc(s) in package - 146 Kč/1 pc(s)
Philips Sonicare Optimal White HX6064/88 4 pcs
829,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Philips Sonicare, sonic type, 4 pc(s) in package - 207 Kč/1 pc(s)
3M Filter 5911 2pcs
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Respirator Filter - eliminates solid and liquid particles, 2pcs in the package
Bery Jones Beef sausages dried piri piri 100g
Great price
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Meat Beef - 2,290 Kč/1 kg
Geloren HA for horses cherry 1350 g (3 × 450 g)
1,190,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Equine Joint Nutrition For joints, jelly, For healthy joints and cartilage - 881 Kč/1 kg
Philips Sonicare HX3826/33
2,599,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cashback up to 4,000,-
Cashback up to, presents a chance to get back money based on the conditions of the offer. More info in the article.
Nyní můžete nákup vybraných produktů Philips spojit s příjemnou úsporou. V rámci cashbackové akce můžete získat zpět až 4 000 Kč, přičemž konkrétní částka se odvíjí od celkové hodnoty způsobilých produktů zakoupených v rámci jednoho nákupu.1 199 - 1 998 Kč = 200 Kč cashback1 999 - 4 998 Kč = 500 Kč cashback4999 - 9 998 Kč = 1 000 Kč cashback9 999 - 19 998 Kč = 2 000 Kč cashback19 999 Kč a více = 4 000 Kč cashback
Electric Flosser - 2 programs, 2 nozzle(s) per pack, 250ml tank, cleaning modes, power: mains-powered
ALPINE FlyFit 2021 - Airplane earplugs
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Earplugs for sleeping - also suitable for noisy work environments, planes, type: ear plugs, designed for adults, material silicone, noise reduction up to 17 dB, case included,...
Stormred rubberized dumbbell 15 kg
Great price
1,499,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dumbell - single-hand, straight, fixed, weight 15kg, total set weight 15 kg, surface material vinyl
ALAVIS™ Sanicell 60 tbl.
489,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Food Supplement for Dogs and cats, a product for liver regeneration, immunity support and for cancer treatment support. Also suitable as a supplement in the treatment of urinary...
Xiaomi Smart Pet Care Air Purifier
Discounted -10 %
2,159,-
2,399,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Air Purifier air delivery rate: 230m3/h, power consumption: 27W, recommended room size: 27m2, maximum noise level: 60 dB(A), carbon, automatic mode and night mode
TrueLife AquaFloss Station F300 Black
Great price
1,249,-
Save 50,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Flosser - 3 programs, 6 nozzle(s) per pack, 600ml tank, display, power: battery-powered
Home SC-L250D Journey
Great price
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Luggage Scale - load capacity up to 50 kg, adjustable target weight, accuracy 100 g, choice of units kg, lb, st, automatic and manual shutdown, TARE function for balancing,...
Philips Sonicare for Kids Mini HX6034/90 for kids 3 years and up 4 pieces
Discounted -13 %
564,-
649,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Pro Philips Sonicare for Kids, sonic type, 4 pc(s) in package, suitable for children - 141 Kč/1 pc(s)
LIFEFIT Vinyl 1 x 1kg
109,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dumbell - single-hand, straight, fixed, bar surface vinyl, weight 1kg, total set weight 1 kg, core material steel, surface material vinyl
TrueLife SonicBrush Clean-series Standard black 2 pcs
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for TrueLife SonicBrush Clean, sonic type, 2 pc(s) in package - 100 Kč/1 pc(s)
Express Menu Chicken on paprika
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 355 kJ, weight 600g - 298 Kč/1 kg
Philips Sonicare Optimal White HX6064/88 4 pcs + HX6064/87 4 pcs
1,326,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Philips Sonicare, sonic type, 8 pc(s) in package - 166 Kč/1 pc(s)
Jack Links Beef jerky original 60 g
from
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Meat Beef - from 2,817 Kč/1 kg
Oral-B Pro Kids Spiderman, 4 pcs
646,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B Pro, 4 pc(s) in package, suitable for children - 161 Kč/pcs - from 162 Kč/1 pc(s)
Oral-B Pulsonic Clean, 4 pcs - Replacement heads + Oral-B Pulsonic Clean, 4 pcs - Replacement heads
949,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B, sonic type, 8 pc(s) in package - 119 Kč/pcs - from 119 Kč/1 pc(s)
LINTEO Box (200 Pcs)
from
38,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tissues - two-layer - from 0.23 Kč/1 pc(s)