Health Ostrava

This page includes all products from category Health that are in stock in our store Ostrava.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
All from 417
Bery Jones Flaxseed 1kg - Seeds
Bery Jones Flaxseed 1kg
Great price 79,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 67,-
Seeds - flax, - 79 Kč/1 kg
Bery Jones California premium roasted salted pistachios 250g - Nuts
Bery Jones California premium roasted salted pistachios 250g
Great price 159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 127,-
Nuts - roasted and salted pistachios, 250 g - 636 Kč/1 kg
GymBeam Ashwagandha, 90 capsules - Ashwagandha
GymBeam Ashwagandha, 90 capsules
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Ashwagandha - extract of ashwagandha root, 500 mg in 1 capsule, 5% of vitanolides, also suitable for vegans, 90 capsules
Bery Jones Peach slices freeze-dried 100g - Freeze-Dried Fruit
Bery Jones Peach slices freeze-dried 100g
Great price 199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 159,-
Freeze-Dried Fruit -, 100 g - 1,990 Kč/1 kg
GymBeam Multivitamin Vitality complex, 120 tablets - Multivitamin
GymBeam Multivitamin Vitality complex, 120 tablets
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Multivitamin Tablets, multivitamin, taught for adults, 120 tablets
BIODERMA Atoderm Shower Oil 1 l - Shower Oil
BIODERMA Atoderm Shower Oil 1 l
539,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Oil - unisex for children, suitable for dry skin, soothing, no artificial colours, dermo, 1000 ml volume - 54 Kč/100 ml
ESPEON Nitrile Ideal Black, Size L, 100pcs - Medical Gloves
ESPEON Nitrile Ideal Black, Size L, 100pcs
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Medical Gloves - hypoallergenic, powder-free, nitrile, size L, black colour, 100 pieces per pack - 1.39 Kč/1 pc(s)
Bery Jones Premium Granola with white chocolate gluten free 420g - Granola
Bery Jones Premium Granola with white chocolate gluten free 420g
Great price 199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 159,-
Granola - 474 Kč/1 kg
Bery Jones Blueberries freeze-dried 140g - Freeze-Dried Fruit
Bery Jones Blueberries freeze-dried 140g
Great price 309,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 263,-
Freeze-Dried Fruit -, 140 g - 2,207 Kč/1 kg
Extrifit Agrezz 20 x 20,8 g orange - Pre-Workout Supplement
Extrifit Agrezz 20 x 20,8 g orange
729,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pre-Workout Supplement - kicker NO supplement, use: before training, orange flavour, weight: 416 g - 36 Kč/pcs - from 1,752 Kč/1 kg
Extrifit Tribulus 90% Terrestris 100 capsules - Anabolizer
Extrifit Tribulus 90% Terrestris 100 capsules
379,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Anabolizer Tribulus terrestris, tablets, 100 cps, unflavored, weight 100 g - 3.79 Kč/pcs
Bery Jones Oatmeal strawberry porridge with coconut gluten-free 500g - Porridge
Bery Jones Oatmeal strawberry porridge with coconut gluten-free 500g
Great price 199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 159,-
Porridge , energy value per 100g: 424 kcal
Sizeandsymmetry English Tribulus Terrestris 90% Saponins, 90 capsules - Anabolizer
Sizeandsymmetry English Tribulus Terrestris 90% Saponins, 90 capsules
369,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Anabolizer - Combination of anemone (420 mg) and zinc (5 mg) in 1 capsule, anabolizer, for men, vegan, gluten-free, 4 × 90 tablets
MISURA MB5 Mini black - Massage Gun
MISURA MB5 Mini black
999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Massage Gun - 4 heads, 5 speeds, amplitude: 6mm, battery life of 4 h, weight: 280g
FRIDABABY Windi rectal catheter 10 pcs - Medical Device
FRIDABABY Windi rectal catheter 10 pcs
Great price 279,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 237,-
Medical Device - rectal tube, soothes colic, without the need to ingest drops or other medications, taught to children from the first day of life, up to 12 months of age, easy and...
Vilgain Whey Protein 1000 g Vanilla - Protein
Vilgain Whey Protein 1000 g Vanilla
1,099,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey, concentrate, 77% protein, 33 servings, vanilla flavour - 33 Kč/portion - from 1,099 Kč/1 kg
GRIZLY Pumpkin seed peeled - pumpkin 1000 g - Seeds
GRIZLY Pumpkin seed peeled - pumpkin 1000 g
Great price 199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - pumpkin, - 199 Kč/1 kg