Our brands - Health
All from 362
Bery Jones Peruvian Mochina (Physalis) 500g
Great price
219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - physalis , 500 g - 438 Kč/1 kg
Bery Jones Cashew WW320 premium smoked Vietnam 500g
Great price
239,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - smoked cashew, 500 g - 478 Kč/1 kg
Bery Jones Blue Poppy 1kg
Great price
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - poppy, - 149 Kč/1 kg
Bery Jones Almonds in Strawberry Yogurt in a 450g Tube
Great price
329,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Small Gift Box - sweet and fruity harmony of flavors, slightly tart yogurt balancing crunchy almonds, original recipe, made in the Czech Republic, elegant gift tube
Siguro Cosy Hug H250E
Great price
1,499,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Heated Blanket - power 120W, number of temperature settings: 9, automatic shutdown, timer, remote control, display, laundry option, intensity settings and overheat protection,...
Bery Jones Peanuts XL in wasabi slightly spicy 750g
Great price
209,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - spicy peanuts and wasabi, 750 g - 279 Kč/1 kg
Bery Jones Blackberries freeze-dried 75g
Great price
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 75 g - 1,987 Kč/1 kg
Bery Jones Walnuts 500g
Great price
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural walnut, 500 g - 398 Kč/1 kg
Bery Jones Dried apples (cruciferous) 150g
Great price
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - apples, 150 g - 660 Kč/1 kg
Bery Jones Dried cherries 100% natural 500g
Great price
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - sour cherries, 500 g - 698 Kč/1 kg
Bery Jones Quinoa black 1kg
Great price
189,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - quinoa, - 189 Kč/1 kg
Siguro SC-P461K Berry
Great price
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bathroom Scale
Bery Jones Walnuts 250g
Great price
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural walnut, 250 g - 396 Kč/1 kg
Bery Jones Carmel Almonds shelled, roasted salted USA 500g
Great price
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted, salted and shelled almond, 500 g - 398 Kč/1 kg
Bery Jones Roasted Salted Pistachios 1kg
Great price
459,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and salted pistachios, 1000 g - 459 Kč/1 kg
Bery Jones Brown Iran Raisins BIO 500g
Great price
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - organic raisins, from organic farming without synthetic pesticides, herbicides or chemical fertilisers, contain significant antioxidants, sweetened only with natural...
Siguro Cosy Warmth M450Y
Great price
1,299,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Heated Vest - 9 levels of heating intensity, 1-9 hour timer, material flannel and fleece, machine washable, power input 120 W, double insulation protection, safety fuse against...
Siguro EB-H250Y Cosy Hug
Great price
1,499,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Heated Blanket - power 120W, number of temperature settings: 9, automatic shutdown, timer, remote control, display, laundry option, intensity settings and overheat protection,...
Bery Jones Natural Nut Mix in a Tube 400g
New arrival
329,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Small Gift Box - a mix of nuts, blanched almonds (30%), natural almonds (25%), cashew nuts WW320 (30%) and pecan nuts (15%), a healthy snack, for pairing with wine, for porridge,...
Bery Jones Blackcurrant freeze-dried 140g
Great price
219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 140 g - 1,564 Kč/1 kg
Bery Jones Vegetable chips with wasabi flavour 100g
Great price
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Healthy Crisps - allergens: mustard and mustard products, milk and milk products, groundnuts (peanuts) and peanut products, nuts and nut products (all types of nuts) and soya beans...
Bery Jones Smoked Roasted Almonds 250g
Great price
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - subtly salty flavour with a smoky taste, over 95% roasted almonds, 27g of protein per 100g, non-GMO and not treated with ionising radiation, reduced salt content, made in...
Bery Jones Roasted salted peanuts 500g
Great price
89,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted, salted and shelled peanuts, 500 g - 178 Kč/1 kg
Bery Jones BIO Sweetened Cranberries Canada 500g
Great price
209,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - cranberries, 500 g - 418 Kč/1 kg
