Our brands - Health
All from 363
Stormred Gymnastics ball 55cm, grey
Great price
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gym Ball diameter: 55 cm, weight limit: 200 kg, antiburst design, pump included and smooth surface
Stormred Gymnastics ball 75cm, black
Great price
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gym Ball diameter: 75 cm, weight limit: 300 kg, antiburst design, pump included and smooth surface
Stormred Gymnastics ball 55cm, black
Great price
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gym Ball diameter: 55 cm, weight limit: 200 kg, antiburst design, pump included and smooth surface
Stormred Overball 20 cm, silver
Great price
from
79,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Overball
Bery Jones Corn in Milk Chocolate 500g
Great price
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Corn - roasted and salted corn in milk chocolate, packing 500g in resealable packaging - 358 Kč/1 kg
Stormred Kettlebell 4 kg
Great price
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kettlebell , weight 4 kg
Stormred Jump rope 275cm, blue
Great price
from
69,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Skipping Rope - classic, 275cm long
Stormred Gymnastics ball 75cm, orange
Great price
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gym Ball diameter: 75 cm, weight limit: 300 kg, antiburst design, pump included and smooth surface
Stormred Kettlebell 2 kg
Great price
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kettlebell , weight 2 kg
Stormred Gymnastics ball 55cm, orange
Great price
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gym Ball diameter: 55 cm, weight limit: 200 kg, antiburst design, pump included and smooth surface
Stormred Gymnastics ball 85cm, orange
Great price
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gym Ball diameter: 85 cm, weight limit: 300 kg, antiburst design, pump included and massage surface
Siguro Clean replacement head for SGR-OC-B430W 2pcs
Great price
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - universal head designed for everyday cleaning, compatible with Siguro Pure Sonic B430W sonic brush, pack contains 2 heads - 75 Kč/1 pc(s)
Campgo Base Pad 1 IXPE Green/Purple
Great price
299,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Camping Mat sleeping mat, thickness: 1cm, dimensions 180 × 50cm, dimensions when packed 50 × 16cm, weight 330g
Siguro replacement head Sensitive for SGR-OC-B430B 2pcs
Great price
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for gentle cleaning of sensitive teeth and gums, compatible with Siguro Pure Sonic B430B sonic toothbrush, pack contains 2 heads - 75 Kč/1 pc(s)
Siguro Clean replacement head for SGR-OC-B430B 2pcs
Great price
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - universal head designed for everyday cleaning, compatible with Siguro Pure Sonic B430B sonic brush, pack contains 2 heads - 75 Kč/1 pc(s)
Siguro replacement head Whiten for SGR-OC-B430W 2pcs
Great price
149,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for intensive cleaning and removal of surface stains, compatible with Siguro Pure Sonic B430W Sonic Brush, pack contains 2 heads - 75 Kč/1 pc(s)
Siguro replacement head Whiten for SGR-OC-B430B 2pcs
Great price
149,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for intensive cleaning and removal of surface stains, compatible with Siguro Pure Sonic B430B sonic brush, pack contains 2 heads - 75 Kč/1 pc(s)
Siguro OC-I790X01 Replacement head for FlossJet
Great price
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Replacement Head , 2 pc(s) in package - 75 Kč/1 pc(s)
Dutio FC23C
Great price
49,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nozzle - four spare shower attachments and a tongue cleaner, for the Dutio Floss Care FC2520 electric mouth shower
Stormred Adjustable dumbbell 24 kg
Great price
3,399,-
In stock > 5 pcs
Dumbell - single-hand, straight, fixed, non-slip bar, bar surface plastic, weight 24kg, total set weight 24 kg, number of dumbbells in the set 1 bar and 8 weight plates, core...
Stormred Massage Walking Pad 6km Double
Great price
6,999,-
In stock 3 pcs
Walking treadmill - Motor, two-sided, one side with a flat walking surface, other side with massage surface, transport wheels, clear display, remote control (including battery),...
Stormred HEAT-COOL Massage Gun, Black
Pre-sale price
2,699,-
Expected October 30, 2026
Massage Gun - 5 heads, 6 speeds, amplitude: 8mm, battery life of 1 h, weight: 684g
Stormred HEAT-COLD Massage Gun, Green
Pre-sale price
2,699,-
Expected October 30, 2026
Massage Gun - 5 heads, 6 speeds, amplitude: 8mm, battery life of 1 h, weight: 684g
Stormred HEAT-COLD Massage Gun, Pink
Pre-sale price
2,699,-
Expected October 30, 2026
Massage Gun - 5 heads, 6 speeds, amplitude: 8mm, battery life of 1 h, weight: 684g
