Our brands - Health
All from 364
Bery Jones Roasted Cashews - sea salt and pepper 500g
Great price
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and salted cashew, 500 g - 698 Kč/1 kg
Bery Jones Salted Caramel Almond 250g
Great price
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - almond in chocolate, 250 g - 716 Kč/1 kg
Stormred Massage roller purple
Great price
289,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Foam Roller dimensions: 34 × 14cm, purple colour
Bery Jones Almond flour extra fine 1kg
Great price
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flour - 2593 kJ/100 g, weight 1 kg, almond flavour, naturally gluten-free - 399 Kč/1 kg
Bery Jones Cherries freeze-dried 100g
Great price
279,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 100 g - 2,790 Kč/1 kg
Bery Jones Milk Chocolate Cashews 500g
Great price
259,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - combination of sweet milk chocolate (71%) with a minimum cocoa solids content of at least 25% and buttery cashew nuts, made from carefully selected ingredients, a great...
Bery Jones Lyophilised strawberries in dark chocolate 250g
Great price
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit - intense and balanced combination of flavours, freeze-dried strawberries retain their colour, taste and nutritional values, thick layer of dark chocolate (88%)...
Bery Jones Gluten free gluten free source of fibre 500g
Great price
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cereals - gluten-free, extruded, fine banana filling, suitable for milk or yoghurt, made in the Czech Republic, resealable packaging, weight 500 g - 198 Kč/1 kg
Bery Jones Pistachios shelled 250g
Great price
279,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - shelled pistachios, 250 g - 1,116 Kč/1 kg
Bery Jones Roasted almonds - rosemary, chilli and garlic 500g
Great price
329,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted almond, 500 g - 658 Kč/1 kg
Bery Jones Hazelnut kernels peeled 500g
Great price
329,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - shelled hazelnut, 500 g - 658 Kč/1 kg
Stormred Massage Gun ERGO mint
Great price
699,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Massage Gun - 4 heads, 5 speeds, amplitude: 6mm, battery life of 3 h, weight: 580g
Bery Jones Hazelnut kernels peeled, roasted, 1kg
Great price
649,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and shelled hazelnut, 1000 g - 649 Kč/1 kg
Bery Jones Freeze-dried strawberries in milk chocolate 250g
Great price
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit - freeze-dried strawberries full of flavour and aroma, coated in a thick layer of smooth milk chocolate (88%) with a cocoa solids content of at least 30%, a...
Bery Jones Premium Granola with white chocolate gluten free 420g
Great price
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - 474 Kč/1 kg
Bery Jones Blueberries freeze-dried 140g
Great price
309,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 140 g - 2,207 Kč/1 kg
Stormred Shaker red, 700ml
Great price
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shaker - with a volume of 0,7l, colour: red
Bery Jones Mixed vegetable chips 100g
Great price
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Healthy Crisps - allergens: groundnuts (peanuts) and peanut products and nuts and nut products (all types of nuts), 373 kcal per 100 g, weight 100 g - 1,290 Kč/1 kg
Stormred Roller, 33cm, Green
Great price
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Foam Roller dimensions: 33 × 14cm, green colour
Bery Jones Black Sesame 1kg
Great price
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - sesame, - 199 Kč/1 kg
Bery Jones Hemp seed peeled 500g
Great price
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - hemp, - 398 Kč/1 kg
Bery Jones Walnuts 500g
Great price
219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural walnut, 500 g - 438 Kč/1 kg
Bery Jones Oatmeal strawberry porridge with coconut gluten-free 500g
Great price
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Porridge , energy value per 100g: 424 kcal
Bery Jones Cashew nuts BIO 500g
Great price
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural cashew, 500 g - 498 Kč/1 kg
