Health Plzeň
This page includes all products from category Health that are in stock in our store Plzeň.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
All from 185
GymBeam Omega 3-6-9, 240 Capsules, Unflavoured
389,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Omega 3 6 9 - tablets, omega 3, designed for adults, 240 tablets
Amix Nutrition Creatine Monohydrate, Capsules, 500 Capsules
699,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Creatine monohydrate - micronized, natural, capsules, storage temperature to 25 °C - 1.40 Kč/pcs
BrainMax Liposomal Vitamin C, Liposomal Vitamin C, 500 mg, 60 vegetable capsules
599,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Vitamin C - capsules, 500 mg of the active substance, 625% RHP, liposomal release, 60 capsules, for adults - 9.98 Kč/pcs
GymBeam Vitamin D3 2000 IU 240 capsules
219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Vitamin D3 - 0.91 Kč/ks
BEURER EM 59
3,299,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electrostimulator - TENS and EMS massage, suitable for hips, stomach, calves, arms, shoulders, thighs and back, provides pain relief, automatic shutdown, timer, display, intensity...
Xiaomi Body Composition Scale S400
599,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bathroom Scale - digital diagnostic, load capacity 150 kg, fat measurement, pairing with a mobile app and heart rate monitoring, Bluetooth connectivity, plate material glass,...
Compass kit I. textile bag - 216/2010 Coll. MD
209,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Vehicle First Aid Kit size I., closable textile bag, dimensions 26 × 16 × 5 cm
GymBeam Vitamin C 1000 mg, 90 tablets
119,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Vitamin C - capsules, 1000 mg of the active substance, 1250% RHP, Gradual release, 90 capsules, for adults - 1.32 Kč/pcs
Bery Jones Chocolate porridge with hazelnuts gluten free 500g
Great price
219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Porridge , energy value per 100g: 434,6 kcal
BrainMax Zinc Complex, Zinc, Selenium, Copper and Turmeric, 100 herbal capsules
389,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Minerals that have been designed to support immunity, hormonal balance, fertility, bone condition, hair, nails and skin - 3.89 Kč/ks
BrainMax Super Omega 3, 1050 mg, 60 softgel capsules
449,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Omega 3 - a combination of premium fish oil (700mg), including omega-3 - DHA (350mg) and EPA (140mg), and organic olive oil (300mg), including omega-9 (210mg) and polyphenols...
Bery Jones Kiwi freeze-dried 80 g
Great price
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 80 g - 2,238 Kč/1 kg
Beurer EM49
1,999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electrostimulator - TENS massage, suitable for stomach, neck, arms, thighs and back, provides massage and pain relief, timer and display, disposable battery powered, uses 3 AAA...
Bery Jones Seed Mix 500 g
Great price
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - - 198 Kč/1 kg
Bery Jones Peach slices freeze-dried 100g
Great price
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 100 g - 1,990 Kč/1 kg
BEURER TL50
2,499,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Light therapy lamp - full-spectrum, suitable for face, flicker-free and UV free, mains power, power consumption 36 W, switch, stand included, dimensions 271 × 246 × 145 mm (H×W×D),...
Bery Jones Roasted chilli corn 500 g
Great price
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Corn - intense delicious taste and great crunch, provides the body with quick and easily available energy, in an eco-friendly resealable package, weight 500 g - 198 Kč/1 kg
Bery Jones Cashew natural WW320 Vietnam 250g
Great price
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural cashew, 250 g - 396 Kč/1 kg
Nutricius Vitamin B12 extra 1000µg tbl. 90
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Vitamin B - Vitamin B12, 1000 µg in 1 tablet, suitable for vegans, 90 tablets
Bery Jones Premium Chocolate Gluten Free Granola 420g
Great price
219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - 521 Kč/1 kg
BrainMax Energy Magnesium®, 100 capsules
339,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Magnesium - malate, capsules, adult, 100 tablets/capsules
Bery Jones Cashew natural WW320 250g
Great price
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural cashew, 250 g - 516 Kč/1 kg
SLEEP-3R stylish glasses against blue and green light - orange
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Computer Glasses stylish glasses filtering blue and green light disrupting the natural circadian rhythm. There are 3 colours of glasses, red (100% red and green), orange (100% blue...
Bery Jones Oatmeal strawberry porridge with coconut gluten-free 500g
Great price
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Porridge , energy value per 100g: 424 kcal