Our brands - Healthy Eating
All from 219
Bery Jones Banana slices 750g
Great price
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Healthy Crisps - without artificial additives, gluten free and palm oil-free, allergens: groundnuts (peanuts) and peanut products, sesame seeds (sesame) and sesame products and...
Bery Jones Milk chocolate covered pretzels 500g
Great price
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pretzels - crispy pretzels covered in milk chocolate, balanced combination of salty and delicate chocolate flavours, made in the Czech Republic, ideal as a snack, a treat and an...
Bery Jones Pineapple slices 1kg
Great price
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - pineapple, 1000 g - 299 Kč/1 kg
Bery Jones Orange peel in dark chocolate 250g
Great price
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Chocolate with cocoa content 54 %
Bery Jones Popular nut mix - rosemary and honey 500g
Great price
239,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, cashew, peanuts, para and macadamia nuts in honey, 500 g - 478 Kč/1 kg
Bery Jones Peanut lumps in salted caramel 500g
Great price
279,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - peanuts in chocolate, 500 g - 558 Kč/1 kg
Bery Jones Para nuts 500g
Great price
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural para, 500 g - 998 Kč/1 kg
Bery Jones Pineapple freeze-dried 110g
Great price
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 110 g - 1,809 Kč/1 kg
Bery Jones Chinese Curcuma - Goji 1kg
Great price
429,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - goji, 1000 g - 429 Kč/1 kg
Bery Jones Crispy Pillows with hazelnut filling gluten free source of fibre 500g
Great price
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cereals - gluten-free, extruded, fine hazelnut filling, suitable for milk or yoghurt, made in the Czech Republic, resealable packaging, weight 500 g - 198 Kč/1 kg
Bery Jones Cashews in yoghurt 500g
Great price
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - cashew in yoghurt, 500 g - 398 Kč/1 kg
Bery Jones Roasted corn with honey 500 g
Great price
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Corn - intense delicious flavour and great crunch, unique combination of honey and mustard, provides the body with quick and easily accessible energy, in eco-friendly resealable...
Bery Jones Salted Caramel Almonds 500g
Great price
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - almond in chocolate, 500 g - 598 Kč/1 kg
Bery Jones Dried Cranberries (Cranberry) 1kg
Great price
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - cranberries, 1000 g - 249 Kč/1 kg
Bery Jones Gluten free, high fibre, protein source crispy oat pads 300g
Great price
109,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cereals - gluten-free, Oatmeal, extruded, source of protein and fibre, suitable for milk or yoghurt, made in the Czech Republic, resealable packaging, weight 300 g - 363 Kč/1 kg
Bery Jones Milk chocolate and cinnamon almonds 250g
Great price
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - harmonious combination of crunchy almonds, delicate milk chocolate (77%) with a minimum cocoa solids content of 25%, and fragrant cinnamon. Ideal as a snack or gift, it goes...
Bery Jones Para nuts 250g
Great price
239,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural para, 250 g - 956 Kč/1 kg
Bery Jones Chocolate filled crispy pads gluten free source of fibre 500g
Great price
109,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cereals - gluten-free, extruded, fine chocolate filling, suitable for milk or yoghurt, made in the Czech Republic, resealable packaging, weight 500 g - 218 Kč/1 kg
Bery Jones Pecans 500g
Great price
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural pecan nut, 500 g - 698 Kč/1 kg
Bery Jones Freeze-dried plums 100 g
Great price
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 100 g - 1,790 Kč/1 kg
Bery Jones Mixture of finely salted nuts 1kg
Great price
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, roasted and salted almond, cashew, peanuts and pecan nut, 1000 g - 399 Kč/1 kg
Bery Jones Coconut slices natural "smileys" 500g
Great price
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural coconut, 500 g - 358 Kč/1 kg
Bery Jones Dried Dates Deglet Nour 1kg
Great price
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - dates, 1000 g - 199 Kč/1 kg
Bery Jones Mango slices without SO2 1000g
Great price
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - mango, 1000 g - 499 Kč/1 kg
