Our brands - Healthy Eating
All from 218
Bery Jones Mixed nuts natural 1kg
Great price
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, natural almond, cashew and pecan nut, 1000 g - 499 Kč/1 kg
Bery Jones Tri-coloured almonds 500g
Great price
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted almond kernels coated in three different glazes (dark chocolate [26%]), yogurt glaze [26%], and white chocolate with caramel [22%]), high-quality chocolate with a...
Bery Jones Dark Chocolate Coffee Beans 500g
Great price
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Chocolate - crisp texture and distinctive taste, balanced combination of the bitterness of high-quality dark chocolate (90%) with a coffee solids content of at least 38% and a...
Bery Jones Carmel Almonds peeled USA 1kg
Great price
329,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - shelled almond, 1000 g - 329 Kč/1 kg
Bery Jones Unsweetened dried mango without SO2 1kg
Great price
529,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - mango, 1000 g - 529 Kč/1 kg
Bery Jones Figs freeze-dried 100 g
Great price
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 100 g - 1,790 Kč/1 kg
Bery Jones Mixed nuts natural Exclusive 500g
Great price
309,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, natural, 500 g - 618 Kč/1 kg
Bery Jones Dark Chocolate Covered Almonds 500g
Great price
289,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted almond kernels coated in high-quality dark chocolate (78%) with a cocoa solids content of at least 38%, a perfectly balanced combination of crunchiness and intense...
Bery Jones Milk Chocolate Peanuts 500g
Great price
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - delicious combination of milk chocolate (31%) with a minimum cocoa solids content of 25% and roasted peanuts, quick energy for on the go, at work or at school, can be used...
Bery Jones Cashew Fractions 1kg
Great price
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - irregularly shaped pieces created during nut processing, nutritionally complete and delicious, suitable for cooking, baking, and adding to porridge, salads, and desserts,...
Bery Jones Milk Chocolate Coconut 500g
Great price
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - delicious combination of coconut and smooth milk chocolate (63%) with a cocoa solids content of at least 25%, made from high-quality ingredients, great as a sweet snack or...
Bery Jones Freeze-dried Raspberries in White Chocolate 200g
Great price
219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit - freeze-dried raspberries full of flavor and aroma, coated in white chocolate, made in the Czech Republic, practical resealable packaging - 1,095 Kč/1 kg
Bery Jones Kerman California Roasted Salted Pistachios 500g
Great price
279,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and salted pistachios, 500 g - 558 Kč/1 kg
Bery Jones Peanuts in sugar and honey 1kg
Great price
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - peanuts in honey and sugar-coated, 1000 g - 229 Kč/1 kg
Bery Jones Pumpkin seed peeled 1kg
Great price
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - pumpkin, - 229 Kč/1 kg
Bery Jones Prunes 1kg
Great price
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - plum, 1000 g - 229 Kč/1 kg
Bery Jones Mango dried Burkina Faso BIO 500g
Great price
329,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - mango, 500 g - 658 Kč/1 kg
Bery Jones Dragon fruit freeze-dried 100 g
Great price
189,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 100 g - 1,890 Kč/1 kg
Bery Jones Salted Caramel Pretzels 500g
Great price
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pretzels - crunchy pretzels covered in salted caramel, original combination of sweet and salty flavours, made in the Czech Republic, ideal as a snack, a treat and an original gift,...
Bery Jones Peanuts in Wasabi 1kg
Great price
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - spicy wasabi, 1000 g - 249 Kč/1 kg
Bery Jones Banana jelly in milk chocolate 250g
Great price
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Chocolate with cocoa content 31 %
Bery Jones Dark Chocolate Covered Cherries 500g
Great price
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Chocolate - sweetened sour cherries coated in a thick layer of dark chocolate (88%) with a minimum cocoa solids content of 38%, made from carefully selected ingredients, a...
Bery Jones Raspberries freeze-dried 80g
Great price
189,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 80 g - 2,363 Kč/1 kg
Bery Jones Pecans 1kg
Great price
599,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural pecan nut, 1000 g - 599 Kč/1 kg
