Black+Decker BDCJS18N-XJ without ACU
Show alternatives
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Features
Type AKU
Cutting depth 55 mm
Features Saw blade replacement without tools
Cutting performance
Cutting performance wood 55 mm
Cutting performance steel 5 mm
Cutting performance aluminium 20 mm
Battery
Voltage 18 V