New Arrivals - House & Flat Equipment
All from 99
Simplehuman bin liners for 50–60-litre bins, type P, drawstring, 100 pieces, 35 µm
New arrival
1,199,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Bin Bags - duffel bag with pull strings and handles, for mixed waste - 11.99 Kč/1 pc(s)
KORES White glue 125 ml
New arrival
69,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid paste white PVA 125ml, fast-closing cap for clean and easy use, glues paper, cardboard, light textiles, leather, cork, wood and polystyrene - 55 Kč/100 ml
PHgate Electric Fly and Mosquito Repeller with USB and Battery Power Supply
New arrival
237,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Insect Repellent - mosquito repellent and fly repellent,
Simplehuman bin liners, 10 l, Type R, drawstring, 100 pieces, 15 µm
New arrival
749,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Bin Bags - duffel bag with pull strings and handles, for mixed waste - 7.49 Kč/1 pc(s)
KORES ECO Universal 125ml
New arrival
79,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid paste universal, eco-friendly 125ml, quick-lock cap for clean and easy use, solvent-free and creates a transparent film when dry, bonds paper, cardboard, light textiles,...
FINO FLEX Odor Control Drawstring Bags 33 µm, 60L, 8 pcs
New arrival
95,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bin Bags - duffel bag with pull strings and handles, for mixed waste - 11.88 Kč/1 pc(s)
Aquaphor K3-2-7 Filter Cartridge Set
New arrival
1,561,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Filter Cartridge - contains 3 pcs, removes chlorine, easy replacement, service life of 8,000L
Simplehuman bin liners, 30–35 l, type H, drawstring, 100 pieces, 30 µm
New arrival
899,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Bin Bags - duffel bag with pull strings and handles, for mixed waste - 8.99 Kč/1 pc(s)
FINO FLEX Odor Control Drawstring Bin Bags 28 µm 35L, 12 pcs
New arrival
95,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bin Bags - duffel bag with pull strings and handles, for mixed waste - 7.92 Kč/1 pc(s)
Mako CQ Interior Masking Film with Tape 550mm × 33m
New arrival
79,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Covering Film - 4.35 Kč/1 m2
Simplehuman bin liners for 50–65-litre bins, type Q, drawstring, 100 pieces, 35 µm
New arrival
1,299,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Bin Bags - duffel bag with pull strings and handles, for mixed waste - 12.99 Kč/1 pc(s)
Mako CQ Interior Foil with Tape 1800mm × 33m
New arrival
149,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Covering Film - 2.51 Kč/1 m2
Simplehuman bin liners, 18 l, type L, pull-through, 100 pieces, 18 µm
New arrival
749,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Bin Bags - duffel bag with pull strings and handles, for mixed waste - 7.49 Kč/1 pc(s)
YATO Scraper 52mm YT-75460
New arrival
188,-
In stock 3 pcs at the supplier's
Peeler - designed for removing old paint, levelling and cleaning surfaces, blade material: steel, handle material: aluminium, TPR, handle made of soft plastic based on TPR rubber,...
Aquaphor 100S Membrane Cartridge
New arrival
1,803,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Filter Cartridge - for DWM - 31, 101S, 102S, for reverse osmosis, ultrafiltration of all contaminants including cysts, bacteria and viruses, removes water hardness, capacity...
Aquaphor RO-50S Membrane Cartridge
New arrival
1,561,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Filter Cartridge - for reverse osmosis, ultrafiltration of all contaminants including cysts, bacteria and viruses, removes water hardness, capacity 7.8L/hr, without a waste water...
Aquaphor Filter Cartridge Pro HF
New arrival
1,319,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Filter Cartridge - with an ultrafiltration membrane, a carbon block with AQUALEN ion-exchange fibre and active silver, mechanical removal of bacteria and cysts without the use of...
Mako CQ Interior Film with Tape 1400mm × 33m
New arrival
119,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Covering Film - 2.58 Kč/1 m2
Mako CQ Outdoor Foil with Tape 550mm × 20m
New arrival
73,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Covering Film - 6.64 Kč/1 m2
Simplehuman bin liners, 45–50 l, type N, drawstring, 100 pieces, 35 µm
New arrival
1,199,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Bin Bags - duffel bag with pull strings and handles, for mixed waste - 11.99 Kč/1 pc(s)
Simplehuman bin liners, 25 l, type F, drawstring, 100 pieces, 20 µm
New arrival
749,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Bin Bags - duffel bag with pull strings and handles, for mixed waste - 7.49 Kč/1 pc(s)
Aquaphor Pro 1 Filter Cartridge
New arrival
713,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Filter Cartridge - a combination of mechanical filtration and a deep-cleaning unit with an increased content of the AQVALEN ion exchange sorbent, it tackles increased...