pH minus
pH minus – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 31
PWS pH minus 7,5 kg for PWS pH water adjustment
494,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
pH Regulator suitable for swimming pools, pH control, weight 8 kg - 62 Kč/1 kg
PWS Alkalita plus 18 kg
1,044,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
pH Regulator suitable for swimming pools, pH and alkalinity control, weight 21 kg - 50 Kč/1 kg
PWS pH minus 3 l liquid
252,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
pH Regulator suitable for swimming pools and whirlpools, pH control, weight 3.3 kg - 76 Kč/1 kg
PWS pH minus 2.5 kg for PWS pH water adjustment
197,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
pH Regulator suitable for swimming pools and whirlpools, pH control, weight 2,5 kg - 79 Kč/1 kg
PWS pH minus 2 l liquid
186,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
pH Regulator suitable for swimming pools and whirlpools, pH control, weight 2.2 kg - 85 Kč/1 kg
In the category pH minus on Alza.cz, we currently have a total of 31 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
pH mínus