Richter Czech Z.301-PZ.90/45-63/20.PL
199,-
Properties and use
Hinge Two-latch
Tongue Double-sided right-left
Surface White zinc
Use cylindrical insert
Dimensions and weight
Lock depth 63 mm
Spacing 90 mm
Backset 45 mm