Richter Czech Z.301-PZ.90/50-80/20.PL
209,-
Properties and use
Hinge Two-latch
Tongue Double-sided right-left
Use cylindrical insert
Dimensions and weight
Lock depth 80 mm
Spacing 90 mm
Backset 50 mm