Richter Czech Z.301-WC.72/50-80/20.PL
189,-
Properties and use
Hinge Single-latch
Tongue Double-sided right-left
Surface White zinc
Use Toilet door handle
Dimensions and weight
Lock depth 80 mm
Spacing 72 mm
Backset 50 mm