Ryobi RRS1200-K
Product accessories
Specifications
Features
Tree Electric
Power 1,200 W
Max. rotational speed 3,000 rev/min
Oscillation length 20 mm
Cutting depth in wood 200 mm
Cutting depth in metal 20 mm